Ta wiadomość to przygotowanie do wyborów. Odbęda się za wszelką cenę!

Wymieniono prezesa Poczty Polskiej.

Ja już dawno mówiłem, że nie ma takiej rzeczy,której PiS nie zrobi aby utrzymać władzę.

5 polubień

juz o tym pisalam.
trzeci swiat…

3 polubienia

Tak w cieniu syczących respiratorów, braku ochrony osobistej przed wirusem dla lekarzy, pielęgniarek czy ogólnym brakiem sprzętu jak zapanować nad wirusem, by nie podnosić słupków w Excelu popularności robala na korzyść wyborów, Taa ląduj na pewno się zmieścisz. Cena nieważna - naród zrobi zrzutę na moje kaprysy

1 polubienie

Mam taką smutną refleksję:
Wszystko co się teraz dzieje a co nam nie mieści się w naszych ciasnych głowach, raz przeprowadzone, nie będzie niemożliwe do powtórnego zastosowania w przyszłości.

Puszka Pandory została otwarta.

6 polubień

Pierwsze co dziś przeczytałam…

@Antykwa
Sluszne porownanie!!!
:+1: :+1: :+1:

1 polubienie
4 polubienia

U mnie, na razie, wrzuca do skrzynki…

Karty do głosowania powinny być doręczane do rąk własnym i tym którzy chcą głosować.
Załóżmy że bedzie tak fajnie jak ostatnio i zagłosować zechce ok. 60% uprawnionych. Pytanie - co z pozostałymi kartami? Pewnie skończą jak ulotki czyli zostaną położone na skrzynkę. Będzie można sobie je pozbierać i… zagłosować.
To już lepiej mailowo niech to zrobią.

4 polubienia

a co z tajnoscia glosowania?

2 polubienia

A kto by sie tym przejmował?

2 polubienia

no tak, wazne zeby sie ilosc kopert zgadzala…

3 polubienia

Za komuny był taki dowcip:
“Do Państwowej Komisji Wybiorczej włamali się złodzieje, którzy ukradli wyniki wyborów mających się odbyć w przyszłym tygodniu”

3 polubienia

Brak słów. Widac że za wszelką cenę.

2 polubienia

Powiedzieć o tej władzy “cyniczna” to jakby nic nie powiedzieć!

1 polubienie

O czym Ty mówisz???