Tacy mordercy muszą być ateistami, i zarazem ciężko poszkodowanymi na umyśle,

nawet jeśli wydaje im się, że są bardzo cwani?

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/seryjny-morderca-kobiet-mordowal-i-szykowal-sie-do-slubu/7vfmfdb#slajd-1

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

A co ma do tego ateizm?

3 polubienia

Poszkodowani na umysle to sa tacy, co z takimi biora slub
<
A jest ich nawet sporo
Nawet na pytamy agresywne i wulgarne trole byly dosc lubiane, a moze i sa

2 polubienia

@Nic. Harm tylko chciał zwrócić uwagę na fakt, że każdy może być zły, niezależnie od światopoglądu. Taka se poducha :slight_smile: Ja się dziwię tej jego wybrance. Też by ją załatwił przy najbliższej okazji.

2 polubienia

Ma to, że gdyby taki wierzył w życie po śmierci, w żaden sposób nie pozwoliłby sobie na tak okropne skrzywdzenie innych, bo wiedziałby, że dłuższa kara go za to nie minie.

Seryjni mordercy to wg badan najczesciej dzieci autorytarnych rodzicow ze wskazaniem na ojca nalogowca i bigoteryjnej matki z syndromem sztokholmskim. Oboje naduzywajace przemocy w stosunku do slabszych.
Druga przyczyna bywaja idace w parze niedorozwoje czesci mozgu odpowiadajace za empatie czyli tzw. uczucia wyzsze i umiejetnosc zycia w spoleczenstwie i idacy w parze egoizm posuniety do egocentryzmu.

2 polubienia

Sama to wymyśliłaś, czy obczytałaś z Google lub Wiki?

1 polubienie

Nie, dawno temu z madrych ksiazek o kryminologii. Jak pisalam, samo obserwowanie rybek w akwarium i siwe wlosy madrosci nie dodaja.

2 polubienia

Rybki i inne harmonijne stworzenia DSHN-u są mądrzejsze od ludzi, więc z ich obserwacji uzyskuje się wyższą mądrość, niż ta wszystkich ludzkich uczonych.

Na syndrom sztokholmski człowiek z wyobraźnię dałby linka.

Temat jakby przekraczający ludzką wyobraźnię. Jednocześnie może niektóre ostrzeże.

1 polubienie

Nie wiem czy ostrzezenia na cos sie zdadza
Nie wystarczy bowiem znac na pamiec encyklopedie, czasami trzeba wlaczyc myslenie

1 polubienie

Google.com
:grin:

Chyba nie udało Ci się podlinkować syndromu sztokholmskiego

1 polubienie

Ja tez nic nie widze
Ale @okonek to specjalistka internetowa

1 polubienie

@ata-ata to byla tylko zacheta, zeby korzystac czesciej z google zamiast ogladac rybki na YT :wink:
tam nie bylo zadnego linku odsylajacego do niczego wiecej jak wyszukiwarki.

1 polubienie

@okonek
Tak sie pozniej domyslilam

1 polubienie

Niektórym w rozjaśnieniu horyzontów nie pomogą żadne wyszukiwarki.

1 polubienie