Tajemnica zawodowa?

to jakis obled?
KLIK
a gdzie ja sie pytam CBS o szostej rano?

No bo mamy takie rządy, że naruszenie kurii jest naruszeniem prawa. Nawet przez prokuraturę podczas normalnych procedur.

1 polubienie

O Quria mać, czyżby eksklawa?

2 polubienia

kazda metoda dobra, zeby z siebie meczennikow zrobic - przeciez wiadomo to wina rozpustnych obyczajow wsrod owieczek i te cholerne dzieci, ktore bezczelnie zagladaja pod sutanny.

2 polubienia

Oni… nawet nie boją się,że nasza wiara zostanie zachwiana, mają to gdzieś, ważne żeby taca w niedzielę była pełna.

2 polubienia

A co cię dziwi. Kościół to państwo w państwie, a kaczystan nadaje im wyjątkowe uprawnienia.
Już teraz pod tą kuria powinni manifestować, nie kto inny, a katolicy dając wyraz niezadowolenia takim zachowaniom. Ale po co lepiej kasę im dawać, w rękę całować i w internetach tylko narzekać.

1 polubienie

kasy nie daje, w reke nie caluje.
a co do inernetow? my tu gadu-gadu a w darknecie handelek swiezym towarkiem trwa.

2 polubienia

Ja nie mówię o Tobie, ale niestety większość katolików tak ma. A to katolicy powinni powiedzieć dość, a nie ateiści tacy jak ja.

nazwac mnie katoliczka to troche na wyrost - owszem, kiedys mnie ochrzcili…:sunglasses:

I to jest największa porażka kościoła, że odwracają się ludzie mający sakramenty.

2 polubienia

jak sie widzialo to od srodka? ja z rodziny gdzie niektorzy krewni dosc wysokie stolki w hirarchii zajmowali, a i widzialam podejscie do “powolania” wielu nizszych ranga…
po prostu jedynym wyjsciem jest sie z tego cyrku wypisac - ale po dluzszym namysle stwierdzilam, ze poczekam - bo jednak latwiej w razie czego uzerac sie z “pasterzami” jako “statystyczna łowiecka”. grobowiec rodzinny na katolickim cmentarzu…

1 polubienie

Chyba większość z nas tak postępuje …

1 polubienie

a potem chwala sie, ze 90% to Polacy-katolicy. I tak zle i tak niedobrze.

Zawyżyłaś mocno, dane stanowią 75% , oczywiście brane pod uwagę osoby chrzczone, potem już chyba nie sprawdzają.
Te dane nie odzwierciedlają faktycznego stanu rzeczy, mieszkam jakieś 200m od kościoła, to jedyna droga przejazdu , widzę otwarte wrota i pustki w kościele.
To jeszcze nic, ja miastowa, na wsi już ludzie zaczynają odchodzić…

1 polubienie

Polacy potrzebują takiej władzy: Takiej która świat spróbuje odwrócić do swojej wizji.

2 polubienia

Odwrócić czy zwrócić bo nie kapuje… @anon86894402

Chyba odwrócić, czyli przeciągnąć na swoją stronę.

2 polubienia

Świat dostosować do własnej wizji

2 polubienia

Po wyborach do PE to ja już nie wiem czego Polacy potrzebują, naprawdę. Zwątpiłam…nawet nie chce mi się tego rozwijać :thinking:

1 polubienie

Dlatego odpuściłam sobie dyskusje z ludźmi w tym temacie, mówią jedno, wybory pokazują coś przeciwnego.

2 polubienia