Tak jest między kobietą a mężczyzną?

Czasem spokojnie aż do znudzenia a czasem wręcz na noże :person_shrugging:

Erotycznie?

Nie. Ogólnie tak. We współżyciu na jednym metrażu.:grin:

Kompletnie nie rozumiem intencji autora…Co ma to pierwsze,wspólnego z tym szambem w drugim???
I co to w ogóle ma wspólnego z relacjami damsko męskimi???

1 polubienie

Chyba mam podobne odczucia. Taniec brzucha był ładnie wykonany, natomiast ten filmik drugi zniesmaczył mnie, obrzydził, zawstydził. Nie mają ze sobą nic wspólnego.
Może autorowi chodzi o rodzaj erotyki?
Że może być piękna ale też może być obleśna i obrzydliwa?
I każda jest ok - bo ludzie mają prawo do takiej, jaką lubią.

2 polubienia

Być może ale we mnie nie ma zgody na obleśność.

1 polubienie

I właśnie dlatego nikt Cię do niej nie zmusza.
Ty też nie możesz zmuszać do piękna ludzi, którzy obleśność lubią :smiley:
Autor napisał, że między kobietą a mężczyzną - niech więc robią jak lubią. Nikt trzeci nie może im się zgadzać albo nie zgadzać. Każdy tylko o sobie może decydować.

2 polubienia

Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza…Nie wiem skąd ten"wątek"…
Ale jak mnie bierze złość lub obrzydzenie,mam prawo dawać temu wyraz.
Pomijam juz to czego nie cierpię czyli tej pobłażliwości wynikającej z fałszywej “tolerancji” ze kazdemnu wszystko wolno.
Otóż moim zdaniem,tak być nie powinno.
Wściekamy sie na świat który nas otacza a sami go przez to swoje pobłażanie,wynosimy na ołtarze.Bo"tolerancja" :rage:
W tym roku juz bodaj 2-3 razy,była okazja pisać o tym…Dla mnie nie ma chyba bardziej spaskudzonego słowa od tolerancji…Furtka dla obojętności,pobłażliwości,lekceważenia nie mówiąc juz o prawdziwym lansie medialnym,wszelkiego turpizmu i braku gustu lub smaku.
Tylko BŁAGAM…Nie pisz mi ze “o gustach sie nie dyskutuje” :exploding_head:

Ano widzicie @collins02 i @joko ,ja nie odpalalam tej muzy bo od razu widać że nie mój gust. Po prostu odpowiedziałam na pytanie. :grin:

1 polubienie

Taniec na pierwszym filmie jest tańcem erotycznym - piękny, na drugim natomiast wulgarny - nie do obejrzenia do końca :frowning:

2 polubienia

Tolerancja, to miecz obosieczny.

@collins02 @joko , intencją jest pokazanie, że można tak a można tak, a wspólne jest to, że oba to taniec.
Nie zamierzałem nikogo zniesmaczyć.
Erotyka może być różna.

1 polubienie

Cieszę się, że też uważasz, że erotyka może być różna, ale jak widać nie wszyscy tak uważają, zaczynają się rozmowy o tolerancji itp. A co tu jest do tolerowania lub nie? :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Ja inaczej odczytałam intencje autora /autorki?/ pytania:
Jak to w życiu:
Najpierw wdzięki,potem d…a.

???
Bez komentarza

1 polubienie

Aekimt kim jesteś?
Też bym tego nie komentowała hahahahaha

Autorem.
Ej, nie przesadzaj, wielu mężczyzn tak nie patrzy na kobiety;
I ja też

1 polubienie

Jeszcze nie poznałeś mojego ironiczno-sarkastycznego stylu… :wink:
Dlatego rzadko tu zaglądam-atmosfera wzajemnej miłości i uwielbienia troszeczkę mi się przejadła.
Pazurki ostrzę gdzie indziej… :innocent:

2 polubienia