Tak powinienem zagłosować

Zrobiłem test:


Zrób i ty:

2 polubienia

Koalicja Obywatelska.

2 polubienia

Jakich poglądów? Tych kłamstw rzucanych na wabia? :thinking: Zrobiłam. Matko jedyno :scream: to ja jestem taka lewicowa???

2 polubienia

Pare dni temu,zrobilem to na fejsie…
Teraz poprawiłem i wyszło mi następująco:
Konfederacja-87%
PJJ-73%
Trzecia droga-71%
KO-60%
PIS-58%
Bezpartyjni-44%
Lewica-36%

I mniej więcej,pokrywa się to z moimi preferencjami.Zagadka której dotąd nie znałem jest dla mnie PJJ…

2 polubienia

Kolego, mi wyszla preferencja PO, nie konfederaci ze względu na ich naiwnosc i pustoslowie.
No i baba jaga jestem :joy_cat::joy_cat::joy_cat::clinking_glasses:

2 polubienia

Nie wiedziałam, że kolega @collins skłania się ku Konfie :open_mouth: Czym się smaruje skórę po goleniu? :frowning:

1 polubienie

A kolega @collins02 , kiedys pisal, przyzwoita woda kolonska z nutka piżma chyba? Moze przypomni jak sie to nazywa?

Ten test nie przewiduje wielu punktów pułapek. Np Konfa chce likwidacji NFZ-u i wprowadzenie indywidualnego, rocznego bonu na leczenie dla każdego obywatela. Wartość bonu to 4 tys zł. To może i byłoby dobre dla młodych ludzi, którzy rzadko (jeszcze) chorują. Ale jak sobie poradzi osoba starsza? Sama zaćma na 1 oko to ponad 2 tys, a z reguły trzeba operować oba. Endoprotezy? Choroby przewlekłe, czy nieuleczalne?
Niektórych komitetów wyborczych w ogóle nie znam, a test pokazał, że blisko mi do nich :))))

1 polubienie

Co wy tu za banialuki wypisujecie?Ja się waszych wyborów nie czepiam.I nic nigdy o żadnym pizmie nie pisałem…

1 polubienie

Ale kiedys podales nazwe uzywanego przez siebie kosmetyku po goleniu? Pizmo lub jego syntetyczny odpowiednik jako nuta zapachowa jest w bardzo małych ilosciach tez w “ciezszych” pachnidlach unisex

1 polubienie

Jak każda tego typu"zabawa"Ale kilka ważnych punktów w tym jest a kilka wręcz kluczowych.
Zreszta…Idee na papierze a ich realizacja przez KONKRETNYCH ludzi, to bardzo różne sprawy.
Gdyby mnie ktoś spytał,na kogo bym głosował gdybym nie musiał zwalczać pis-u to takie KO,byloby na przedostatnim miejscu.

1 polubienie

Używam ostatnio aż czterech zapachów"after shave" ale co to ma tutaj do rzeczy, nie mam pojęcia.

1 polubienie

Konfa zaklada minimum państwa w państwie
Co do utrzymania osoby starszej? Przykro mi, ale taniej bylo ratowanie i przedluzanie zycia kotu w Hiszpanii niz ceny “opieki” społecznej zwanej PDS czy inny ZOL dla osoby, ktora cale zycie odprowadzala skladki na narodowy fundusz zabijania

1 polubienie

Dobra…balsamem do ciała sobie nogi posmarowałam, a nie piżmem :rofl: :joy: :innocent: :crazy_face:

1 polubienie

I tak jestes dobra. Moj kolega pomylil podbierajac corce kosmetyk krem do depilacji z filtrem przeciwsłoneczym, poszedł popijac piwko na taras. W pelni lata na Kanarach.
Twardy zawodnik jest. Przeżył

2 polubienia

1 polubienie

Moje

1 polubienie

Jak ja
:+1::beer:

1 polubienie