Tak sobie myślę

Gust są różne
i poprzeczne i podłużne… :smile:

2 polubienia

Teraz ja Stoi szofer po drzewem i sika i w pewnym momencie mówi do małego: widzisz przyjacielu jak tobie się chce to ja zawsze stanę. :wink:

3 polubienia

Stoi szofer twardo
Pod drzewem przy rowie
Chrzczone przezeń drzewo
Osiką się zowie :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Zalezy od kraju. Pilot do TV osiagnal juz wiek emerytalny - pierwszy zaprezentowany w 1950 mial co prawda 5 m kabla, ale ten z 1956 juz dzialal na ultradzwieki (ciekawe jak reagowaly okoliczne psy i koty?) I pomimo rozmiarow sporego pustaka chyba na demografie nie wplynal?
Za to stal sie obok walka do ciasta symbolem wladzy domowej :joy:

2 polubienia

:grinning:

Nie dam Ci rady.Stoję na dwóch łapach i ogonem merdam.
Hahaha. :laughing:

2 polubienia

Mój pierwszy tv z pilotem miał na imię Grunding. Pilot był na dźwięki właśnie… lekko trzeszczał jak się naciskało przycisk. Zabawnie bywało jak ktoś nożyczki upuścił i się kanał zmieniał :wink:

3 polubienia

Żubr się popsuł w smaku @birbant.

Skoro o pilotach mowa …

pilocik jest często brudny ...

3 polubienia

Może to tylko sezonowo.Czy jakoś tak.

:shushing_face:

Nie mam pojęcia,ale różnica w smaku jest i to na niekorzyść.

1 polubienie

Powaznie? To było moje ulubione piwo. Ostatni Żubra kupiłem w polskim sklepie i był dobry. Ale i Tyskie w Polsce ma jakiś inny smak, niż to co kupuję tutaj.

1 polubienie

Cóż kolego cytując Pana Kleksa: bardzo trudno mi jest orzec czy to ptak czy nosorożec. :wink:

2 polubienia

A tak w ogóle, to w Europie jest niewiele krajów, gdzie moczu nie oddawałem. :smile:

2 polubienia

:smiley: :wink:

1 polubienie

Znaczy sie oznaczyles bardzo duzy teren! :slight_smile:

1 polubienie

Teraz jest sterowanie głosem

No poważnie @birbant,tak się składa,że mam trochę piw przywiezionych z Polski,między innymi żubra. I tenźubr stoi sobie od końca sierpnia w domu,zresztą inne piwa też.

1 polubienie

Za długo stoi to piwo.
Ono gdzie po drodze musiało się przegrzać. Jeżeli tak, to do wylania się nadaje.

1 polubienie

Zawsze mozna zrobic pieczarki w ciescie piwnym. Od razu bys wylewal? @birbant?