Tak tylko spytam

To forum jeszcze istnieje?
A moze trzeba by znowu ktoś umarł aby the zombies,wylazły na światło dzienne?
Głównie po to by pokazac swoją,jak to mówią,“empatię”…Jest takie slowo-wytrych,prawda?
A moze jeszcze lepiej…Jakiegos ksiedza zboka przylapią…O! To sie bedzie dzialo,prawda?
Jak w gazecie ktora kiedys zwala się"Fuckt"

2 polubienia

To forum jest jak wcześniej ci mówiłem forum o wszystkim. Ambitne tematy tu to rodzynki w cieście. Ale też ty jesteś dla mnie takim rodzynkiem . I taki bądź.

5 polubień

Coraz bardziej tu nudno.

Dziekuje ale chodzilo mi o coś innego.O udział.
Nikt juz nie ma nic do powiedzenia?
Wchodzi sie,klika i spada?
Taka tu lura?
Bo to ze ktos powie cos tak a nie inaczej,to normalka i w sumie dobrze ze tak jest.
Gorzej wtedy gdy nikt nic nie mówi…

2 polubienia

Ja prosty chłop. Mówię krótko i szczerze. Wypowiesz się na temat Rynkowskiego? Uważałem go za dobrego wykonawcę…

1 polubienie

Jak ci nudno to do piekła… Niebo zawsze nudne było. :crazy_face:

1 polubienie

Jak sobie pomyślę, że jeszcze niedawno dałem zabawę w której było ponad 400 odpowiedzi i ludzie bawili się kilka godzin, to wydaje mi się, że to był tylko film s-f …

6 polubień

Panie Faktu nie czytam, bo ledwo mi starcza czasu na książki: żadne tam opasłe tomiszcza, a czytam jedną po miesiąc - dwa, bo cały czas po kawałku. Księża? - Czekam na usankcjonowanie kapłaństwa kobiet. Coś pewnie da po oczach gdzieś z początkiem września, taka Panie specyfika tych krwiożerczych mediów i tych ludzi! Panie te dzisiejsze ludzie tak już tylko mózgi zlasowane od tych internetów i smartfonów i wszelka degrengolada się szerzy. Jak żyć Panie, jak żyć?! Czmychnął by człowiek w Bieszczady albo na inne Hawaje, ale dziecka Panie na utrzymaniu i korpo za gardło trzyma: i jeszcze sprzedawać każe! Prawactwo, lewactwo i centroszuje się Panie panoszą a człowiek między niebem a dnem oceanu z wariantem delta i Afganistanem za rogiem. Jak żyć Panie!? Jak żyć?!

3 polubienia

Ja sie ,pare dni temu,ucieszylem jak @vilemo policzyla chyba ok. 250 wpisów komus tam.,…
Noc żywych trupów? :thinking:

4 polubienia

Kuchnia a ja chciałem dziś zakomunikować, że mój blog powraca z nowymi zagadkami i pantropami…

Pewnie z 2 - 3 osoby to przeczytają …

W każdym razie będę tu sobie zaglądał, chociaż różnie bywało.

Zdrowie tych, co właśnie to czytają (Takie sobie w tej chwilce obracam)

Zdrowia!

8 polubień

Dobrze, ze nie taką :stuck_out_tongue_winking_eye::joy_cat:

1 polubienie

Po tych piwach, które ona niesie, pewnie by na tej urodzie zyskała :grin:

3 polubienia

A link bo nie chcę być nieuczestniczący jak mnie ostatnio oskarżono…?

2 polubienia

Link

Proszę bardzo. Dziś tam pantropa i kalambur. Rozwiąż, podaj w komentarzu a szczęście Ci dopisze.
Pewien Geniek rozwiązał pantropę i następnego dnia znalazł 100 000 zł. Innemu - Heniek mu było, też zaproponowałem, ale on powiedział, że jest za głupi. Następnego dnia złamał rękę …
Przypadek? Nie sądzę … :grin:

5 polubień

Jakas bawarska dziewoja?
Nie znam… :innocent:

1 polubienie

To Ty nie wiesz, że ja prawie zawsze za każdym razem inne piwo piję?

Eee kolego … Jak chcesz kolekcjonować kapsle z wypitych piw, to tak trzeba … :grinning:

5 polubień

Nooo…Calkiem niezłe! :joy:

Ale wiem…Jak mi przyszla kiedyś do głowy mozaika kapslowa to zdalem sobie sprawe ze mam ich ponad 30.Czyli chyba drugie tyle za mało… :joy:

Oczywiscie krajowych bo te insze,potem sie pojawily…
Ale ja to kiedys zrobie.Tylko musze mieć pomysł…A na razie nie mam…

1 polubienie

Pisz tak dalej, a Ci klaser do kapsli kupię. Będziesz wtedy żałował, że nie zacząłeś wcześniej się w to bawić. U mnie tych różnych kapsli jest 7-8 tysięcy. może więcej … Sam już nie wiem. Może byś mi pomógł policzyć? Kiedyś była tradycja - po Sylwestrze było w każdym roku benaskowe liczenie kapsli … No, ale było ich wtedy 2 góra 3 tysiące … Teraz muszę szukać chętnych do pomocy. Dziewczyna pomagała, ale jej się znudziło …

2 polubienia

Ja i liczyć…LICZYĆ… :upside_down_face:
Kibel mialem z matematyki!
I dawno temu przyrzeklem sobie ze nic juz liczyć nie zamierzam,moze oprócz wlasnych pieniedzy.
Choć przyznaje,w kwestii kapsli nie dane mi bylo zajmowac stanowiska :joy:

2 polubienia