Taka fajowa roślinność

https://www.facebook.com/reel/1615315495595400

Za bardzo z FB nie obejrze na smartfonie
Ale to jakis oszczedny grzybek czy konik polny?

Jakieś fajne grzybki różne różności robią i ostatni to nie wiem czy grzybem jest i mysz się znalazła nawet.

1 polubienie

Te grzyby są niepokojące.

2 polubienia

Szczególnie ten grzyb, który potrafi zrobić z mrówki zombie.

Sprawa polega na tym, że zainfekowana nim mrówka ma tak pomieszane w główce, ze każdego dnia wchodzi na jaką wysoką trawę po to, by ją zjadło jakieś zwierzę.

Tu niżej o podobnym grzybie:

3 polubienia

Na tym grzybie politycy się wzorują ostatnio szczególnie.

4 polubienia

A gdyby tak na maślakach w śmietanie…
Taki Maślak to taki ciasteczkowy jest. :grin:

2 polubienia

Pewnego zombie razbolał zomb,
kiedy koncertu słuchał tromb.

3 polubienia

Owszem, ładne te roślinki są, ale to, co wyprawiają już wcale fajne nie jest. Bałabym się czegoś nieokreślonego mając z nimi do czynienia.

2 polubienia

Łoskotnica pękająca jest chyba gorsza. Wspomniany wcześniej grzyb krzywdy człowiekowi nie zrobi, ale łoskotnica potrafi zabić człowieka na miejscu!

1 polubienie

Ciekawa jestem, co te rośliny z tego mają, że zabijają. Satysfakcję? Radość? :wink:

1 polubienie

Człowiek pada i użyźnia im glebę o ile go wcześniej sępy lub inne zwierzęta odżywiające się padliną nie zeżrą …

2 polubienia

Za takie pokrętne i paskudne postępowanie wzięłabym sekator w ręce swe! :wink:

1 polubienie

Tak ta roślinka wygląda …

łoskotnica

1 polubienie

Przed snem mi takie straszydła pokazujesz. Mam nadzieję, że mój maleńki łapacz snów odgoni koszmary, które po takim widoku mogłyby się pojawić :smiley:

1 polubienie

Jak masz porządny łapacz a nie jakąś podróbę, to wyłapie wszystkie straszydła.

1 polubienie

Porządny! Indianie osobiście go wyprodukowali. Już mam akcesoria potrzebne do wykonania prawdziwego (że obręcz drewniana a nie plastikowa czy metalowa, prawdziwe piórka a nie chwosty, koraliki drewniane też już mam, tylko jeszcze je na różne kolory pomaluję i jak będę robiła sobie, to i Tobie zrobię, żeby Ciebie ta łoskotnica pękająca też nie straszyła w nocnych koszmarach.

1 polubienie

Ale to chyba nie grzyb a drzewo? Sporo tego rosnie w Elche, pod kiniec lata pieknie kwitną - wielkie kwiaty w ksztalcie lilii. Ze wzgledu na pień nazywalismy to drzewem teściowej - jak zechcesz sie jej pozbyć to wgonic ja na takie drzewko :wink:

1 polubienie

Drzewo, drzewo. Grzyby inaczej wyglądają …

1 polubienie

Ale zginąć od wystrzelonego kolca? Normalnie koniec świata :grinning:

2 polubienia