Taka okładka

przesadzasz, jak ktos ma takie skojarzenia i nie wykaze odrobiny poczucia humoru to juz znaczy, ze stracil dystans do swiata i samego siebie.

Humor???
To ja dziekuje za uwage.

Nowoczesne mogą być anty :wink:

Bo to nie jest humor, tylko protest. I to całkiem fajny.

To nie ja dopatrzylem sie tu humoru.