Taka okładka

Magazyn “Wysokie obcasy”.
Jeden poseł PiS już zawiadomił prokuraturę

5 polubień

Taki oto spocik sobie.

3 polubienia

Od świętych wara. Dobrze zrobił.

Już ci śledczy nie mają co robić. Zajmują się czerwonymi piorunami, tęczami, matkami boskimi. Współczuję.

3 polubienia

Dobrze zrobił, że zareagował. To, że złożył zawiadomienie to jedno,a to czy prokurator przyjmie i nada tok temu- to drugie. Wszak są jednak sprawy ważne i ważniejsze. I te mało istotne.

Jak idiotom tylko prowokacje w głowie na przekór Kościołowi i walką z nim? Dla mnie kompletnie obojętny obrazek ale dla was nie skoro już masz 3 lajki xd na przekór Kościołowi… Podnieca was to?

1 polubienie

Podnieca.

1 polubienie

No właśnie widzę xd

Lewacka rewolucja!

Typowy stroj sprzed 2000 lat. Odswiezony modnymi dodatkami.

A co sie czepiasz?
Stroj prosty i skromny.

Lajki się daje tutaj z automatu, :laughing: bez względu na jakość pytania. :mask:

Nie powiedziałbym. Wczoraj porównałem bałwana do księdza i lajk nie wpadł :wink:

1 polubienie

Bo ja akurat lajków na marno nie rzucam. :grin:

Zarówno obrazek, jak i filmik są bardzo trafnymi metaforami dzisiejszej sytuacji w Polsce.
Ponieważ zgadzam się z sensem tych przenośni, dałem temu wyraz, lajkując i wcale nie jest mi wesoło z tego powodu.

5 polubień

A może powinniśmy założyć jakąś religię antykaczkową, wtedy np. Kaczyńskiego można by pozwać za obrazę uczuć religijnych za wystawianie mordy zdradzieckiej na światło dzienne thinking: :thinking: :thinking:

Prokuraturę zawiadomił niejaki Tarczyński, buc do kwadratu. No cóż, ponieważ jest to jego jedyny sukces w tym roku, to musiał się jakoś wyróżnić by dostać premię od naczelnika na koniec roku.

2 polubienia

Tarczyński niech lepiej w tym jacuzzi sobie leży i stopę fotografuje… :wink:

1 polubienie

religie z reguly sa raczej pro nie anty?
ale zawsze przewiduja cos co pelni funkcje szatana - opozycyjna wobec przedmiotu kultu - moze kaczka by sie nadala?

1 polubienie

Zupelnie jakby Zoja-traktorzystka,w porozumieniu z kumitetem lokalnej organizacji/komórki partyjnej,uznala za stosowne,odnieść sie do Świąt ktore dla niej,jak i jej podobnym,mogą byc wszystkim ale z pewnoscia nie mają wymiaru religijnego.
To dzisiaj bardzo modne.Zaprzegac do swych"wizji"wszystko co pod ręką.A czy sie przy okazji kogoś “potrąci”,czy kogoś zaboli lub sprawi przykrość…To juz artystę z mentalnościa nosiciela kaloszy na perskim dywanie,nic nie obchodzi…
Prokuratura?
Dla mnie przesada.Ale w takim świecie zyjemy.Spolaryzowanym i obliczonym na jak najdotkliwsze opluwania drugiej strony.
A tak w ogóle…Ten śmieszny magazynek nawet nie zdaje sobie sprawy ze o wolności nie ma nawet śladowego pojecia.

1 polubienie