Taki drobiazg

Co ma oznaczac to dublowanie nicków?

2 polubienia

O jakim dublowaniu piszesz? Czegoś nie zauważyłam?

2 polubienia

Widze ze jestem,“collins02,collins02”.I paru innych ma to samo
A czarny_rycerz ma nawet Czarny Rycerz

1 polubienie

Już zauważyłam. Na liście użytkowników. Myślę, że to jakaś drobna awaria/pomyłka systemu. Jak się pojawi administrator, to trzeba to będzie zgłosić.

3 polubienia

Wiesz co? Coś mi świta. Zaraz sprawdzę.

Hahaha… Mam! Ale jestem z siebie dumna, że tak błyskawicznie to rozgryzłam. Jak chcesz się pozbyć “podwójności”, to mów, Napiszę jak.`

2 polubienia

:innocent:
Działaj.Jest mi to całkowicie obojetne ale wydawało mi sie dziwne…Tym bardziej ze za chwile moge byc collins02x3 lub 4 :saluting_face:

1 polubienie

Av widziałeś, co ja mam? Mam Pani joko, bo przed chwilą sprawdzałam czy to o to chodzi i tak sobie napisałam.
1 wchodzisz na swoje konto
2. klikasz w ustawienia
3 jesteś już tu gdzie trzeba Z lewej strony masz napis konto a obok Nazwa użytkownika.
4.zjeżdżasz do dołu i masz napis pełna nazwa. Możesz nawet napisać Wielmożny Pan collins, to wtedy ten właśnie napis się ukaże obok Twojego nicka. A możesz skasować nazwę, żeby nic nie było
5. Klikasz na zapisz zmiany.

5 polubień

Tak ale…
To znaczy ze ktoś coś takiego zrobił?Bo ktoś te zmiany wprowadził,prawda?
Podobnie jak ten co kazdego dnia wlamuje mi sie na konto,o czym informuje mnie poczta…
edit…
Albo posprzątałaś albo nic nie masz…

2 polubienia

Ja już nie mam włamów na pocztę ( a mieliśmy kiedyś razem), ale mam częste ataki sieciowe, które wyłapuje mój antywir i informuje mnie o tym.

3 polubienia

Już skasowałam, bo nie będę przecież trzymała takiego zabawnego napisu. Ludzie by mnie paluchami wytykali :smiley:

1 polubienie

Przeceniasz ludzi.
Zresztą…Skoro było “Pani”,kto wie…Nie widziałem…

2 polubienia

Ok. To zobacz, bo już napisałam, żebyś zobaczył :upside_down_face:
Potem skasuję.

1 polubienie

:grin: :grin: :grin:
Serio,tak było? :innocent:
Tak poza wszystkim,ktośw jest jednak gloopi.Nudzący sie inwalida albo złośliwiec?Albo jedno w drugim…

1 polubienie

Jest. Teraz jest znowu. Weź i zobacz.

1 polubienie

Zgadza sie.
Nie rozumiem jednego.
Jesli głupek próbuje być złośliwy to to jego"ostrze"stanowi raczej tępą brzytwę…

1 polubienie

Ja myślę, że system sam świruje. Pewności nie mam, tylko przypuszczam. Zresztą szkoda mi mojego czasu na zastanawianie się. Jeśli to robi ktoś, to niestety jest przeze mnie olany totalnie, bo nie mam zamiaru poświęcać mu ani sekundy :joy:

2 polubienia

Dajmy spokój…Chory umysł lub systemowy feler…
Tak czy siak,co mi z tego przyjdzie?
Tyle ze zauważyłem dziwactwo…
Zal doopę ściska,jeśli ktoś za tym stoi…
To musi być bardzo smutne życie…

2 polubienia

W profilu masz dwa pola nick, ktory wyswietla sie na forum i drugi ukryty poszerzony.
Nie jest to atak hakerski, w poczatkach forum drugi byl automatycznie uxupelniany pierwszym, a jesli ktos wpisal sobie cos innego i zapomnial!? :laughing::wink:

1 polubienie

Jeszcze nie zauważyłem tego.