Takiej hołoty chamskiej jeszcze na tym portalu nie było!

Jesteście kanaliami!

@Devil wez sie napij i ludziom glowy nie zawracaj nasladowaniem prezesa.
albo wystartuj w wyborach na diabla roku, albo jakies inne cuś

W taki sposób próbuję nawiązywać nowe znajomości XDD

to moze lepiej zdejmij majtki i zacznij biegac z gola d…?
byl juz jeden taki co probowal :wink:

Weź się, mordo zdradziecka. :wink:

1 polubienie

A jaka była wcześniej???

1 polubienie

Zjadłeś mi kota mordo zdradziecka.

2 polubienia

Po raz kolejny prezes powiedział madre słowa do tej bandy opozycyjnej a po raz kolejny jakiś debil z peło bzdury zaczął pieprzyc żeby Kaczyński przeprosił polakow, za co ma przeprosić? … Peło też ma swój ciemny lud jak widać(jak bym nie wiedział xd) . Jakich polakow ma przeprosić jeżeli powiedział to do tych imbecyli z opozycji w Sejmie… Gorszy sort zdradzieckie mordy hołota… 3 razy"Piękne słowa" o tych gamoniach ale PO woli żeby to było o Polakach a nie o nich. Za każdym razem manipulują tak, że on to powiedział O Polakach a nie o nich… Stan umysłu…

Tiaa
Wiesz co oznacza “piekny umysł”?
Zwlaszcza prezesa?
Poza tym nawet jesli uzyl takich sfornulowan w stosunku do okreslonej grupy ludzi to nie zapominaj, ze sa oni przedstawicielami wybranymi przez ludzi, a nie kolesiami prezesa poznanymi w melinie na Zoliborzu.

A gdzie Ty to widzisz?Czy raczej"widziałeś"bo równy rok minął od tego wstrząsającego spostrzeżenia…
Przeciez tu nikogo nie ma…

Musiałem pijany być.

to nie @Devil byl pijany, tylko pytanie wskoczylo na czolowke na skutek zlikwidowanego dzis w nocy ataku trolla. pewnie tego samo co zawsze?
takich “wykopalisk” moze byc wiecej - bo co prawda wpisy usuniete, ale pytanie automatem przeskakuje wyzej w kolejce.

1 polubienie

Czasem warto coś wykopać. Wiele starych wątków warto by zaktualizować.

1 polubienie

Wiem jak to działa.I nie trola ale trolicy…Jakie musi byc tragiczne życie takiej osoby…
Niemniej samo"pytanie"brzmi jak w strone tłumu.
Tłumu ktorego nie ma… :innocent:

Robie to bardzo często…Tzn.robiłem…

1 polubienie