Czy szukacie dzis paliwa po 5.18? Ile stacji już odwiedziliscie?
Auta nie mam ku zgrozie krajan hiszpanskich. Prawo jazdy zrobilam tak dawno temu , ze już baca w Zakopanem nie pamieta. Odswiezam, co jakis czas wynajmuje , zeby nie zapomniec i ostatnio padlam ofiara zielonego ladu . Ile kosztuje doladowanie ? I dlaczego tak drogo? prąd ? inestety nie pomoge w temacie. .
I jak Ci pasują elekstryczne auta?
Wesole miasteczko . Czyli mam wrazenie, że?
Takie malutkie byly atrakcja.
Dobre na srefy miejskie.
Rozwijają predkosć przez duże prrryyy
Czemu co stacja to inne ceny?!
5,45 ON Bydgoszcz Co daje cenę 4,43netto
Wiele zalezy od wlasciciela stacji. To oni ustalają ceny ostateczne.
Wolnosc gospodarcza
Taaa, brzęczy jakis naped cichutko i zdradliwie?