Ja też nie XD
Wynik powala, ludzie kochają swojego przywódcę, tutaj nie ma żadnej wątpliwości.
Jak się ma pistolet przystawiony do głowy to człowiek od razu się decyduje.
Ale ze tylko 87,97%.
A co z tym 12.03%?
Czyzby to wrodzy klasowi?
Pytanie główne przed wyborami brzmiało; - kto wygra wybory i dlaczego Putin? Podobnie z Białorusią i Łukaszenką.
Frekwencja - 110%, wynik 120%. ![]()
Gdyby PiS utrzymał władzę na trzecią kadencję, mielibyśmy podobny problem w czwartej. Na Węgrzech już mają.
Czego sie nie spodziewałeś?
Wszystko dokładnie tak jak być miało…
Hitleryzm przy tym to “Baśnie i waśnie” na dobranoc…
Kolego? Na komunizm to mam uczulenie.
Ale takie, że spelnia 300 procentow normy