Telefon z przeszłości

Co zaczynasz sobie przypominać?
z przeszłości? z głębi siebie, własnego wnętrza? może ze swoich snów? a może z poprzednich wcieleń?

Jak się lepiej pamięta zamierzchłą przeszłość niz dzień wczorajszy to musi skleroza się zaczyna?:smile::smile::smile:

3 polubienia

Podobno to jej objaw, ale raczej nie o to pytam.

Domyslam się :smile:
Mnie duchy przeszlosci rzadko przesladuja, deja vú miewam, ale nie wiem czy to z poprzednich wcieleń.
A dobre wspomnienia zawsze mile widziane.
Choc niestety to tylko wspomnienia, czasu nie cofniesz…

2 polubienia

Deja vú to podobno błąd Matrixa…

1 polubienie

Tylko zanim sie Matrix pojawil istniało juz pojecie skorupy astralnej i reinkarnacji.

1 polubienie

Musiał bym tu powieść w odcinkach pisać, ale, niestety, talentu literackiego brak…

Ale możesz coś spróbować.

Masz na myśli pisanie, czy tylko moje wspomnienia? Od tych ostatnich roi się na tym forum, bo często coś wrzucam w komentarzach.

1 polubienie

Twoje wspomnienia.

To ja tu już niejeden raz zapodawałem coś z mojego życia. A, że na Pytamy jestem już 10 lat, to nazbierało się tego. Pewnie i jeszcze coś się napiszę przy sposobności.

1 polubienie

“zaczynasz”???
Ja nie mogę przestać.To trwa bez przerwy od wielu lat.
Sny jednak w większości zapominam a te"poprzednie wcielenia" to coś czym sobie głowy nie zawracam bo nic takiego nie było.

1 polubienie

“Zaczynam sobie przypominać” to słowa-tekst z filmu Inland Empire.

A co sobie przypominasz?

Chlopie,do rana bym nie skończył!
Jestem w pracy i nawet gdybym chciał,nie mam czasu aby zacząć cokolwiek.Pamietam jednak doskonale większość zdarzeń z mojego życia

1 polubienie

Rozumiem -:wink:

Okonek, jak to mam, nie śmiej się. Albo zapodaj odrobinę wiedzy fachowej :thinking:

nic sie nie przejmuj, w Twoim wieku to najwyzej Alzheimer :wink:

1 polubienie