Temat wydzielony - dywagacje na temat tenisa

to nawet ja sportowy osiolek wiem…

1 polubienie

Gratuluję ale ja nie wiem.
Przepraszam, że jestem osiołkiem

W trzysetowym meczu możliwe są następujące możliwości:
krecz.
valkover.
wygrana;wygrana
wygrana;przegrana;wygrana
przegrana;wygrana;wygrana
W pięciosetowym jest troche więcej mozliwości więc może to dlatego kobiety grają tylko do dwóch wygranych setów?

Okonek zrób użytek ze swojego daru przewidywania i nie kasuj tego postu

W rozgrywach podzielonych na sety, tercje, gemy, w któych zdobywa się punkty mozliwe są sytuacje, w których zawodnicy jednej drużyny mogą mieć np. więcej wygranych gemów a przegrać mecz w setach.
Chodzi o to, że gdyby uwzględniać tylko punkty to okazałoby się, że przegrany zdobył więcej punktów.
Wydaje mi się że to ma dosyć istotny wpływ na statystyki uwzględniające formę .

Zawodnik mógł np uzyskać najlepszą formę w meczu gdzieś między setami i wygrać osiem gemów z rzędu a jednocześnie przegrać dwa sety z rzędu

I teraz gdyby te osiem gemów z rzędu miało miejsce np od początku meczu to wynik zamiast 0:2 w setach wynosiłby 1:1 w setach

W takim przypadku przeciwnik miałby tylko sześć wygranych gemów i jeden wygrany set.

Dlatego nie słucham p i e r to l ni ę t y ch komentatorów któzy nie wiedzą o czym p i e r d o la

A jak to jest z tymi servisami?
Serwują na zmianę czy cały czas w jednym secie? :głupek:

@okonek jak mam se zrobić żeby obserwować ten temat albo dodać do ulubionych czy cos?

Krytykować to ty umiesz ale żeby coś pożytecznego powiedzieć to już za darmo nie da rady co?

co za żałośni ludzie.
Mogliby ze mną zarobić miliony to wolą się płaszczyć przed jakimiś przeterminowanymi narcyzami.
Jepał was pies.

Jak ten świat ma wyglądać jak karty rozdają niepełnosprytne umysłowo nimfy bagienne

Razem ze swoimi wybrankami o jeszcze większym stężeniu bagna w dyniach

Skąd Ci przyszło do głowy, że jesteśmy do Ciebie wrogo nastawieni?

Zara przylezie następna, która przeczytała “dywagacje na temat penisa”
Ile można wytrzymać z takimi przymułami?!?!?
Pytanie retoryczne

To ja jestem nastawiony wrogo do was.
Ale trudno mi sie dziwić

Penisa?

Aaa tenisa.

1 polubienie

Czy ja mógłbym prosić moderatorkę aby mi nie zaśmiecano dywagacji na temat tenisa?
Czy tylko ja podlegam zasadom forum?