Teorie konspiracji

50 lat temu milion ludzi pojawiło się na Florydzie, żeby oglądać start Apollo 11 rozpoczynający podróż ludzi na księżyc. Rzesze usiadły przed telewizorami. Cztery dni później, 20 lipca człowiek postawił stopę na księżycu… Czy nie postawił, bo teorie są różne…???

2 polubienia

Postawił.

3 polubienia

Stawiam że postawił tyle, że nie bosą stopę, ale jednak :smile:

3 polubienia

no przeciez flaga amerykanska na wietrze nie lopotala, to jak mogli tam byc?
ale autentyczna ciekawostka jest to, ze amerykanskie zdjecia z Ksiezyca pokazywaly krajobraz utrzymany w odcieniach szarosci, a ostatnie zdjecia chinskie (jedno z nich jest w podwieczorku) - pokazuja, ze te skaly sa jednak nieco bardziej kolorowe i z przewaga brazu.

1 polubienie

No wez,przestan bo zamiast refleksji i wzruszajacych wspomnien,zaraz zacznie sie internetowy bełkot…

3 polubienia

Dobrze że pierwsi nie wylądowali Polacy. Mielibyśmy tam wbitą nie flagę a jebitny krzyż.

4 polubienia

Ogladalem wtedy transmisje.
Czy byla prawdziwa,nie wiem.
W kazdym razie uwazam,ze staneli na ksiezycu.
To hyl okres zimnej wojny,gdyby byl to falsz,caly owczesny socjalistyczny ob9c,na czele z ZSRR by chuczal od informacji na ten temat
To tylko rokorosli politykierzy uwazaja,ze bylecZSRR i 9becnie Rosja technol9gicznie sa sto lat za murzynami. Nape3no owcs3sne KGB jie szczedzilo gy ironii,czy inne agencke wywiadowcze.

1 polubienie

eee tam, pusta faszka by tylko zostala.

3 polubienia

To akurat dobrze. Taką rzecz trzeba oblać na miejscu.

1 polubienie

Wlewali by za skafander pod szybkę.

Jestem zdania ze byli na ksiezycu, chociaz uwazam, ze zdjecia stamtad nie sa autentyczne

3 polubienia

Zawsze byla roznica miedzy tv kolorowym a plonącymi tv z ZSRR.To i tu roznica byc musi.

3 polubienia

A to jeszcze ciekawsza teoria…

1 polubienie

W jednym z artykulow porownywano zdjecia poprzednie z NASA i te z ksiezyca, niektore byly identyczne
Jednak uwazam ze pojazd na ksiezycu wyladowal. Co bylo dalej, nie wiem
Jest tez tasma z nagraniem pierwszych slow, to znaczy byla, bo juz jej w internecie nie mozna znalezc
Mysle ze nigdy nie dowiemy sie calej prawdy

Nie jestem ekspertem,
Nie ta technologia,nie te warunki,co na siki.
Nie neguje ani zdjec,ani pobytu na ksiezycu.
A dlaczego teraz jie lataja?
Proste,loty zal9gowe sa o wiele drozsze,a sonda moze spokojnie przeprowadzic badania,te ktore by przeprowadzil czlowiek i dotrzec do miejsc,do ktorych czlowiek by nie dotarl.

1 polubienie

Ty jestes internetowa specjalistka, moze wiesz cos o nieopublikowanych rzekomo pierwszych slowach
Mialam to nagranie zapisane, ale komputer jest popsuty i przepadlo

Nie wierze we wszystko co podaja, ale i nie neguje tez wszystkiego

jesli gdzies byly to i sa.
YT pokazuje cos takiego:

wedlug specjalistow od obrazu z tamtych czasow faktycznie nie widzielismy transmisji “na zywo” - poniewaz takowa byla nagrywana na tasmy (ponoc dzis oryginaly nie istnieja, diabli wiedza czamu? allbo sa gdzies zamelinowane w czelusciach Jeffersonian (nie nalezy zapominac, ze byly to misje wojskowe typu przed przeczytaniem spalic, a jednym z szefow instytutu do dzis jest Collins). z tych tasm bylo to odtwarzane na ekaran i dopiero wtedy przez kamery transmitowane do sieci TV.
znalazlam jeszcze takie opracowanie (niestety po hiszpansku) - gdzie nie podwaza sie faktu ladowania na Ksiezycu, ale podejrzewa, ze lunonauci zetkneli sie z jakims niezrozumialym zjawiskiem i zostalo to (prawie) calkowicie utajnione. i podejrzewa sie, ze podobnie dzieje sie teraz ze zdjeciami z Marsa.

1 polubienie

Co to za teorie spiskowe znowu XD :rofl:

1 polubienie

Dziekuje
Dokladnie o to pierwsze chodzi
Ja to mialam przetlumaczone na niemiecki