Też Ci się spełniło więcej marzeń, niż mogłabyś/mógłbyś marzyć?

Chciałem najpierw sporo wiedzieć, a z czasem coraz więcej, aż w końcu tak dużo, że niemal wszystko, co istotne. Marzyłem, by mieć rower, telewizor najpierw czarno-biały, potem kolorowy, maszynę do pisania najpierw mechaniczną, potem elektroniczną, dziewczynę do kochania, ciekawe książki do czytania, auto do podróżowania, lekką pracę, a jeszcze lepiej nie pracować na emeryturze, choć jej doczekanie wydawało się tak odległe, że prawie nieosiągalne, a już jestem 16 lat na niej.

3 polubienia

I co z tego wszystkiego masz prócz emerytury?

1 polubienie

Najpierw miałem ciekawe książki i radio, potem rower, potem tv c-b, potem żonę i 2 córki, mieszkanie w bloku, potem auto, tv color, maszynę mechaniczną do pisania, aparaty foto, internet. Mało?

4 polubienia

Może nie marzenia, ale elektronika jest przerosła moje oczekiwania i to bardzo.

3 polubienia

Co z żoną i córkami?

To jakby chyba miałem więcej marzeń, choć dzieciństwo i młodość zaliczałem w ustroju o sporych ograniczeniach.

1 polubienie

Córki pozakładały własne rodziny, z żoną rozwiedliśmy się po 15 latach związku.

2 polubienia

Masz z córkami dobry kontakt?

Wystarczający. Możliwe, że z matką mają bliższy.

Weź se jakąś babę sprowadź do domu.

Nie jestem marzył tylko o elektronice, ale to właśnie ona przerosła moje oczekiwania najbardziej.

2 polubienia

Za małe mam mieszkanko. Kawalerkę 18 mkw. Poza tym miałem już niemało miłości, a nie tak łatwo jest spotykać frutarianki. Najpierw muszę się wzbogacić o większe mieszkanko, a to nie szybka sprawa.

Na serio tak fajnie jest być na emeryturze, nie pracować i czuć już ta starość? Że jest się w pewnym sensie niepotrzebnym? xd
Przecież to chyba oszaleć i w depresję popaść zostaje xd

Z moim nauczaniem i uświadamianiem, jestem bardziej potrzebny i przydatny, niż cała ludzka nauka. Co prawda nudzi mnie życie wśród patologicznego gatunku ludzkiego, ale mam po co żyć i czym się zajmować sensownie, pożytecznue i ambitnie.

2 polubienia

Nie wiem niektorzy emeryture sobie chwalą.

2 polubienia

Mądrzy, wysoko świadomi ludzie sobie ją chwalą, choć nie zalezy im na życiu wśród patologicznego gatunku ludzkiego.

Ciekawe pytanie… brawo harmonik.

Tak, dużo rzeczy o których marzyłem sie spełniło. Choćby gitara czy rajdy samochodowe. Są oczywiście i takie które się nie spełniły… ale kto wie co przedemną.

2 polubienia

Tak. Bardzo wiele się spełniło. Rodzina, przyjaciele, podróże, mieszkanie, wykształcenie, wiele drobnych rzeczy, które chciałam mieć i mam.

1 polubienie