Też jesteś za kochaniem wszystkich istot, niż za zabijaniem ich

i okrutnym męczeniem? Ryby złowione na haczyk cierpią niewyobrażalnie, a zawodowi wędkarze mają radochę z ich rzekomo pięknej walki…

Harmonik czy na zdjęciu poniżej mamy kochanie czy zabijanie?

Zdecydowanie kochanie.

Masz racje, popatrz jak ta rybka wyciąga swój pyszczek w stronę dziobu ptaka aby odwzajemnić mu miłość. :heart:

Gdy zagryzam słodkie, dojrzałe owoce na krótko przed ich zepsuciem się, to czy one mogłyby mi źle życzyć, gdy zanoszę ich pestki w ciekawe miejsca?

Jak zwykle odwracasz rybę ogonem. Tyle twojej mundrosci :rofl:

Głowy bym nie dał, że nie jesteś w stanie pojąć harmonijności funkcjonowania DSHN-u, bo parametry masz wystarczające.

Uwaga, kolega HOKO sie wyspał…
Ogłaszam pomaranczowy alarm na forum…

Trzeba przyznac, ze Tomasz Gudzowaty mial talent.
I nie opuszcze cie az do smierci

Na ostatnim zdjęciu widać jak sarenka wyciąga głowę do nieba przeżywając miłość do lamparta, który postrzegł ją jako dojrzały, soczysty owoc!

Pewnie uważasz, że wymyśliłbyś doskonalszy DSHN? Czyżbyś uważał, że taka doskonałość DSHN-u nie mieści Ci się w głowie?

Człowiek dostał pozwolenie od samego Boga by czynił sobie ziemię poddaną

Ale harmonik nie wierzy w Boga tylko w OZYRYSA i JEZUSA

969099bca54e05smieszny_kot

od rybek na tym forum to prosze z daleka… :rofl: :rofl: :rofl:

no niezupelnie - sa tacy, co twierdza, ze dal im ja na zamieszkanie a nie do dewastacji.