Też macie taki porządek na pulpicie telefonu?

Czysto i czytelnie. Tylko to czego używam

A tu najczęściej odwiedzane strony:

3 polubienia

Czemu masz Moje ING ?

.nie masz swojego kurła. :thinking:

3 polubienia

Też mamy, tylko staramy się trenować swoją demencję, żeby nie zglęznąć do reszty… mamy więcej ikonek i nie używamy fejsa bo to zuo.

3 polubienia

Nie mam. Jestem ino klientem :wink:

1 polubienie

Ja FB używam z poziomu przeglądarki. Apki nie mam więc nie mogę np. odpisywać na wiadomości.

2 polubienia

Mam mniej ikonek bo po co mi jak używam fona tylko do odbierania połączeń od tych co na siłę fotowoltaikę chcą wcisnąć porządnym ludziom.

3 polubienia

Każdy klient powinien mieć Swoje ING, a nie Moje ING.

6 polubień

Ważne że dali teraz 6% na koncie oszczędnościowym. Rośnie. Nie tak jak inflacja ale rośnie

2 polubienia

U mnie :rofl: hm czysto i czytelnie jak zaprogramowana nakładka Google na system Android 10 czyli syf którego nie potrzebuje i nie mogę fizycznie usunąć, bo po resecie samo powraca, pomimo że fon z górnej półki to badziew przereklamowany

2 polubienia

Jak Ci opodatkują to tylko pryszcz na nosie Ci urośnie. :face_with_peeking_eye:

1 polubienie

Pewne są tylko śmierć i podatki

2 polubienia

I węgiel + cukier w prezencie urodzinowym lub weselnym

1 polubienie

A ja mam Mijn ING. :stuck_out_tongue:

Tiktok mi sie wkleil
Na razie mam inne zajecia niz walka z bzdurami.

1 polubienie

Mi przychodzą teraz powiadomienia z TikToka. Raz poczytałem przepis na Botwinkę, nie mając go zainstalowane

1 polubienie

Tiktok zrobił się uporczwy

1 polubienie

To, że tyle dali, jeszcze bardziej napędza inflację i ta cała nadwyżka prędzej czy później w gówno się obróci. Właściciele kont oszczędnościowych tracą mimo tej podwyżki.

2 polubienia

Na inflacje metody nie ma.
Nawet kiedy utrzymuje sie na poziomie paru promili :crazy_face:

2 polubienia

Kwestia pewnie interpretacji

2 polubienia

Ostatnio zmienilam tapete, ale ta mi sie coś nie widzi… musze zrobic lepsze zdjecie bobika.

1 polubienie