Też Wam się podoba, że Adamowi Małyszowi, za jego życia wystawiono

mu wielki pomnik w postaci wielkiej skoczni w Wiśle Malince, nawet dyrektorem od skoków narciarskich go uczyniono?

No a że z Tajnerem przehandlowali transmisje ze skoków zagranicą, to ten polski typ widocznie tak ma…

a co ty zrobiles w zyciu? pomniki mozna obalic

1 polubienie

Małysz ani Tajner nic nie przehandlowali. Nie mają takiej możliwości. Uważasz się za wszystkowiedzącego, a takiej prostej sprawy pojąć nie umiesz.

Malysza to nie dotyczy,

1 polubienie

Ja ustaliłem, że nie istnieje zysk w ekonomii, wiara w którego istnienie jest podstawą błędnej ekonomii kapitalistycznej, a także ustaliłem, że Ziemia jest w końcowej fazie urodzenia drugiego Księżyca. Bez wątpienia położyłem największe zasługi dla ludzkości.

dlatego ludzie wybieraja sie na Marsa

Te @harmonik
Pożycz mi 20 000 PLN.
Albo nie, pożycz mi 10 000 PLN, a 10 000 PLN będziesz mi jeszcze winien.
I ja Tobie będę 10 000 PLN winien.
Będziem kwita.

.według Twoich ustaleń ja nic nie zyskam, a Ty nic nie stracisz.

1 polubienie

kolega nam zubożeje

On trzyma te pieniądze na te swoje harmonijne miasta

Jak ja ci nie zazdroszczę tej wiedzy na każdy temat…Nic dziwnego że od niej zwariowałeś ,wszak mózg to nie komputer,nie da się wyczyścić zbędnych plików,a taki nadmiar wiedzy musi powodować jakieś skutki uboczne…

1 polubienie

Człowiek mądry potrafi sobie efektywnie, spójnie i logicznie ułożyć całą wiedzę, podczas gdy człowiek nierozsądny nie potrafi tego, więc można nim manipulować i ogłupiać go na niezliczoną ilość sposobów. Wtedy łatwo mu można wmówić, że mądrzy są wariatami, aby nie próbował być mądrym, bo takimi nie da się manipulować i ogłupiać ich.

Obecne kompy a🐱