The Beatles...

Posluchaj sobie ich piosenki “Rattlesnake”. Zobaczysz ze z Morrisonem raczej nie mają nic wspolnego.
Lizard King to byla chyba siec. W Bydgoszczy i Toruniu tez byly te kluby.

1 polubienie

Ok. Choc nie lubie jakichs kapel zreszta chyba z Australii,o nazwie nawiazujacej do Pink Floyd…
Jest tez jakas ekipa popularnych w swiecie podrabiaczy Genesis…
Mam nadzieje ze to nie ten"nurt"?

Ja się nie znam, ja w tym zwiazku koneserem nie jestem. Wiem tylko, że jak ich slysze to mi się zwarcie w mozgu robi :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Masz jak w banku ze sprawdze ale bedzies juz chyba spala :slightly_smiling_face:
Teraz musze wyjść…

To odczytam rano :slight_smile:

1 polubienie

Ciekawość zwyciezyła :slightly_smiling_face:
I nie ma tu odwolan ani do Doorsów,ani tym bardziej,do Crimsonów:))
Mam mieszane uczucia.To taka “motocyklowa” muzyka którą na ogół,lubie.Ale jaki jest powod jechania na 2 perkusje tego samego niezbyt wyszukanego rytmu?
I w ogóle to chyba taka wersja na maxi singiel…Mogloby sie wiecej dziac skoro juz probują improwizować.

Bardzo płodny, młody zespół z naszej okolicy :stuck_out_tongue: Jednak kiedy ja słyszę ich muzykę czuję się jakby byla 3 w nocy, na imprezie, czas się ewakuować :stuck_out_tongue: pewnie ma to związek z tym, że luby na kazdej imprezie o tej godzinie zamienial się w muzycznego dyktatora i zaczynał puszczac ich piosenki.

1 polubienie

Widze ze piwo w towarzystwie Twojego faceta,bardzo by mi smakowało :slightly_smiling_face:
Ale z drugiej strony…Dwóch dyktatorów na jednej imprezie? :wink:

Slucham…
i jeszcze raz slucham…

2 polubienia

Najlepiej byloby wysluchac calej plyty.To pelnowymiarowa,muzyczna wypowiedz choć trudno nazwac album Abbey Road,concept albumem.
Trudno by Ci bylo wysluchac tego z internetu bo zadaje sie,sa wciaz obwarowania…
Ale,wierz mi…Bez zbednego gadania o gustach,te plyte TRZEBA poznac jesli sie kocha muzyke!

1 polubienie

A mnie rozbolały zęby. :wink:

2 polubienia

Po wysluchaniu?
Ejże…To wcale nie jest zle!
Nie stalem sie fanem ale…zauwazylem ze to nawet jest w stanie zostac w glowie na dluzej :slightly_smiling_face:

No jakos na te dzwieki zle zareagowalam. Jak mi wroci wifi to sprobuje odsluchac z YT w telewizorze, zawsze lepsza jakosc dzwieku.

1 polubienie

Tak,jakosc komputerowa zdecydowanie domaga sie głosników!

1 polubienie