To co, mamy nowy rząd?

A mamy? Bo ja prosto z samolotu… :innocent:

Spójrz na datę pod nagłówkiem 15 listopada 2019…

A,tak…Więc co to ma być? Żart? :thinking:

Raczej nie spojrzała na datę myśląc że to nowy artykuł

:joy: :innocent: :joy:

To byloby straszne. :smiley::smiley:

Jeszcze dlugo nie.
Pinokio z prezesem i dlugopisem jeszcze nie odpuscili.
Kaczynski “zwiera szeregi” nawijajac o wyborach samorzadowych, euro i prezydenckich. Na zasadzie “my wam pokażemy” i trwaja łowy na kozły ofiarne.

I taki skunks który stał na czele opcji udoopiającej samorządy,teraz sie na nie powołuje???
Jak śpiewał Czesław Niemen [na płycie"Rok",Maryli Rodowicz] …“kiedy sie dziwić przestanę?”
Chyba nigdy :thinking: