To ile procent dajecie nieharmonijnemu, patologicznemu gatunkowi

Tylko bezmyślni mówią o końcach świata, gdy mamy do czynienia z fizjologią żywych istot kosmicznych. Typowy wiadomonacyjny będzie wierzył ich ograniczonym uczonym w rodowody księżyców, podczas gdy myślący będzie rozumiał, że księżyce nie powstały z ewolucji kosmosu, ani ze zderzeń, lecz są rodzone przez Planety,

Nikt ci nie każe, @Bingola. Na YT jest większość filmików krótkich, poniżej 10 min. Ty, @Bingola, z @Leokadia przypominacie mi te miliony Żydów, których naziści wywozili do obozów na zlikwidowanie, a którzy do końca byli przekonani, że to się nie może Żydom przytrafić, bo za dużo oni znaczą, za dużo wiedzy sobie przyswoili, no i sam Stwórca jest z nimi i ich chroni i chronić będzie. A jednak to się zdarzyło, i to w milionowych ilościach, więc to nie były jakieś pojedyncze przypadki. Załapujecie to, @Bingola i @Leokadia?

A taki niepełnosprawny chłopieć, pseudo “Bocian” z biografii “Dotknięcie Anioła”, Henryka Shoenkera, potrafił porozumiewać się z ptakami w ich locie, które mu powiedziały, co naziści z Żydami zrobią. Teraz nie będzie najmniejszej potrzeby Żydów wywozić gdziekolwiek, bo kres ich panowania jest już za progiem, w postaci urodzenia przez Ziemię Drugiego Księżyca. Z ich ludzko-patologicznego królestwa, nie zostanie kamień na kamieniu, i ślady po nich.

Bredzisz jak nawiedzony. Wpis zostawie, ale warunkowo, bo jest niestety niebezpieecznie blisko tlumaczenia, ze ofiary winne, bo mogly nie prowokowac?

Jest jedna osoba, która uważa, że wpisy harmonika są mądre. Tą osoba jest harmonik.

2 polubienia

Nie, nie, ja jestem niewierny Tomasz :laughing:

Harmonik zobaczymy co współcześnie się stanie z tych twoich przepowiedni. Ja mam wizję, że NIC.

1 polubienie

To pewnie też nie uwierzyłabyś, że przepowiednie bardzo niepełnosprawnego chłopca pseudo “Bocian” z biografii “Dotknięcie Anioła”, Henryka Shoenkera (możesz sobie obejrzeć na YT przepiękny film pod tym tytułem, ale ten właściwy, jak go jeszcze nie widziałaś) mogą się spełnić. A jak spełniły się bardzo niepełnosprawnego “Bociana”, to czemu nie miałyby się spełnić przepowiednie niezwykłego franciszkanina, o.Andrzeja Czesława Klimuszki, choćby z wywiadu Wandy Konarzewskiej?

Cała ta historia zadziała się w ramach Wielkiej Edukacji. Urodzeni odchodzą z tego świata, i jest to tak samo naturalne, jak ich urodzenie. Ale optymistyczne jest to, że wszyscy zmarli w ciele ziemskim, żyją dalej po ziemskim życiu w ciałach właściwych dla ich Wszechświatów Równoległych.

A dlaczego nie? Moja miłość do harmonijnych stworzeń, jest niewiele warta? Lepiej im podrzynać gardła w ramach zbrodniczych i barbarzyńskich ubojów rytualnych myślących, odczuwających, harmonijnych, pożytecznych, pragnących żyć, stworzeń, i zatruwać się ich zwłokami?

Możemy poczekać o sprawdzić tylko wtedy nie wiem gdzie zgłosić reklamację bo możesz już nie żyć.

Gdzieś będę żył zawsze, niekoniecznie w ludzkiej, nieharmonijnej postaci…

Co do uboju rytualnego to jestesmy zgodni. Pozostalosc po czasach kiedy ludzie lodowek nie znali.
I marnowanie tak odzywczego plynu jak krew.
Cynicznie komentujac?
Kazdy wampir Ci to powie. :wink:

Tylko że żadne stworzenie bardzo nie chce mieć poderżniętego gardła, i jest to ewidentnie zbrodnicze diabelstwo…

Dlatego smierc powinna byc szybka.

Sam dla siebie wolałbym śmierć głodową, by organizm do końca zjadał najmniej mu potrzebne tkanki, no i by do końca śledzić, co się z nim dzieje.

Masz kwalifikacje na masochiste?

Mam kwalifikacje na zaspokajającego ciekawości, i na przewodzenie ludzkości na drodze do mądrości…