To jakiś żart? XD On na serio to napisał?! Bueahahohehiha

Zniża się poziomem do jakichś najniższych standardów :rofl:

Nie sadze, raczej proba zdyskredytowania calkiem dobrego adwokata.

3 polubienia

Nie chce mi się wchodzić na jego FB… przyjmuje że jako totalny mógł to napisać… Jak ci się chce to idź tam i napisz co widziałaś :rofl:

Też mi sie mie chce.
Ale Giertych totalny?
To jest dopiero dowcip dnia :rofl::joy::rofl:

4 polubienia

To jeszcze nie swiadczy o totalności. Raczej niecheci do poczynań Kaczynskiego. I tu ma racje. A ze wykorzystuje do tego narzdzie jekim jest zagubione w duzej części srodowosko PO? No cóż, kon jest taki jak kazdy widzi…

3 polubienia

Pomyśleć że lubiłbym go gdybym był “świadomy” z 15 lat temu :rofl:

15 lat temu to on byl nieudanym politykiem i poczarkujacym adwokatem. To drugie mu wychodzi znacznie lepiej. Chyba, ze znow bez sensu za polityke sie wezmie.

1 polubienie

Ma świętą rację, bo póki co, rząd prąc do wyborów, łamie wiele przepisów, a powinien dawać przykład praworządności. Niestety mamy taki rząd, który dla utrzymania się przy korytach pójdzie na wszystko, gdzieś mając prawo. Teraz to widać tak jaskrawo, że tylko zaślepiony fanatyk będzie udawał, że nic się złego nie dzieje. Niestety, ale dawne PO, to pikuś przy tym, co wyczynia PiS.

2 polubienia

I pomyśleć że kiedyś Giertych wraz z Lepperem i kaczorkiem koalicję tworzyli.

2 polubienia

@okonek Od czasów maturalnej amnestii mam do niego spory dystans…

Jak pokazuje historia triumwiraty sa jedna z najslabszych form rzadzenia. W sensie, ze pozostac moze tylko jeden. To jakas zaleznosc psychologiczna? Nawet Swieta Trojca ma szefa Boga Ojca. :wink:

Jak to ma święta rację? Jak można napisać tak że w tych według niego złych wyborach zgłoszą wygrana Dudy a już kogoś z opozycji nie? Bo jak Duda wygra to sfałszowane? Przeciez to typowe zachowanie jakiegoś fanatyka z ulicy… Mógłby pokazać że potrafi się jakoś zachować, nawet w takiej sytuacji… I zgadzam się z tym co napisałeś ale to przecież w ogóle nie tłumaczy takiego myślenia jakie pokazał Giertych.

Sorry, ale ty nie rozumiesz, co ja napisałem. Tu o żadne fałsze nie chodzi. Chodzi o zdrowie i życie ludzi.

1 polubienie

No tak. Ale mi chodzi o to co napisał Giertych. Jeżeli myśli jak ty to ma święta rację ale to co napisał nie ma nic wspólnego z tym i nie usprawiedliwia go to że myśli tak jak napisałeś…

Dajmy spokój tej dyskusji.

1 polubienie

A jesli tego Giertych nie napisal?