To jest dopiero odlot?

Dalej nic nie ma że są elementy stalowe i szkło/poliwęglan. Jest o kompozycie z konopii a to w wolnym tłumaczeniu znaczy że zamiast włókna szklanego użyli włókien konopii. Żadna nowość i zupełnie żadna ekologia. Żywica epoksydowa użyta przy budowie jest tą samą co przy użyciu włókna szklanego, do tego trzeba drogich, szkodliwych farb(bez tego nie było by takich ładnych kształtów i cx). Prawda jest taka że z szmat w lumpexie spokojnie wykonało by się podobny projekt.

2 polubienia

Jeden wielki joint do wypalenia :stuck_out_tongue:
Ale byłby odlot.

1 polubienie

niestety odlot na zawsze. To toksyny a nie marycha.

Dlaczego trzeba dodać filtr. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Stary zrozum tam nie ma THC a jedynie bardzo złe związki.

To po chu.j taki samolot?

by ludzie pisali. Taka farma polubień na FB

Niech leci do Kolumbii po towar

Wiesz wczoraj miałem wykład o LSD… Opowiadała chemiczka. Na koniec spytałem "po ile litr jeśli to takie łatwe?

SLD? Dziwne że chemiczka zna się na polityce :wink:

No własnie pytałem czy lsd czy sld bo komuchów nie lubię.

Lepiej działa lsd

nie wiem nie próbowałem

A chociaż maryśkę paliłeś?

nie

Polecam. To lek neurologiczny.

wiesz wolę nie

1 polubienie

Coś mi wygląda na to, że firma jest nieźle najarana. Albo raczej liczy na jeszcze bardziej najaranych klientów. :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

mnie to zastanawiaja tez racje zywnosciowe dla pasazerow i pilotow :wink: tez z konopiami?

2 polubienia

W Kanadzie tak zwane “Edibles” są w normalnej sprzedaży, możesz sobie kupić np. czekoladki z maryśką. Więc pewnie masz rację, Obawiam się jedynie że te ich produkty, o których piszą na swojej witrynie, będzie można obejrzeć tylko po zjedzeniu takiego posiłku :wink:

2 polubienia