Kroplówka się skończyła?
Forum RIP
![]()
Kroplówka się skończyła?
Forum RIP
![]()
A dywan odkurzony? Bo ja
pokawalkowalam i ucielam sobie tylko 1 palec przy tym…
Ooo ktoś jeszcze żyje
9 odsłon i tylko 1 odpowiedź
Ja mam w planach jedno pytanie, więc śpieszmy zadawać pytania…
W tę leniwą niedzielę zmuszasz mnie do pisania? ![]()
W niedzielę nie dałam się skusić na pisanie ![]()
A kroplówka mi nie jest potrzebna. Tyle, że jak widzę kolegę @Devil to aż się kulę na myśl, że znowu coś ordynarnego wymyśli i napisze!
![]()