To już koniec?

Kroplówka się skończyła?

Forum RIP

:candle:

A dywan odkurzony? Bo ja :duck: pokawalkowalam i ucielam sobie tylko 1 palec przy tym…

Ooo ktoś jeszcze żyje

9 odsłon i tylko 1 odpowiedź

Ja mam w planach jedno pytanie, więc śpieszmy zadawać pytania…

W tę leniwą niedzielę zmuszasz mnie do pisania? :face_with_tongue:

W niedzielę nie dałam się skusić na pisanie :grin:
A kroplówka mi nie jest potrzebna. Tyle, że jak widzę kolegę @Devil to aż się kulę na myśl, że znowu coś ordynarnego wymyśli i napisze!
:winking_face_with_tongue: