To już trzy lata

6 lutego 2021,zmarł Krzysztof Kowalewski.Wspaniały aktor teatralny i filmowy.
A także radiowy.Dla wielu bowiem, Kowalewski to już chyba na zawsze, pan Sułek z radiowych skeczy"Kocham pana, panie Sułku",odtwarzanych wraz z Marta Lipińska.
Roch Kowalski w Potopie czy niezliczona ilość wspaniałych ról serialowych…[Benek w Czterdziestolatku]
Reżyser Hochwander w Misiu…Michał Roman w Brunecie wieczorowa pora…
Dla mnie aktor wybitny,którego każde pojawienie się na ekranie,wzbudzalo emocje, aplauz,uśmiech…

5 polubień

Dla mnie to aktor niesamowity. Choćbym nie wiem, ile pisał, tematu nie wyczerpię. Parę dni temu Nikosia Dyzmę sobie przypomniałem, gdzie Kowalewski grał tego, co Nikosiowi papiery załatwiał. Zal mi go było, że jego córa wychodzi za gołodupca z UOP-u. (Czy jakoś tak).
O nim można do rana, więc dam sobie spokój. :grin:

A jak chcesz oglądać YT bez reklam, to Ci na priwie napiszę, co robię, by to bez tych gufien oglądać.

4 polubienia

Zagrac gbura, ktory wzbudza sympatie? I to w radiu? :+1::+1::+1:

3 polubienia

11 postów zostało podzielonych na nowy temat: Afryka dzika, YT , czyli jak uzupełniać filmotekę i wiedzę (pytanie wydzielone)

Faktycznie…Gbur choć w krótkich spodenkach :smiley:
Jeden z dowodów na to iż współpraca autorów satyrycznych za komuny,z genialnymi wykonawcami,stanowiła swego rodzaju samograj…
Radiowa Powtórka z rozrywki to najlepsza odpowiedz :smiley:

2 polubienia

Trzech rzeczy potrzebuje moje męstwo: jeść dobrze, pić dobrze i wyspać się dobrze - Zagłoba, Ogniem i Mieczem.

3 polubienia

Taki drobiazg mi się przypomniał…Przecież to tata Leśniewski!!! :smiley:

1 polubienie