To moje pytanie powinno być usunięte, bo już spełniło swoją rolę

@Harmonik, naprawde większość podziela zdanie benaska. Popatrz na wyniki twoich sond jakie robisz - wyniiki sa dla ciebie masakryczne

2 polubienia

Proponowałbym Jezusa w to nie mieszać. Jak ci brakuje argumentów, to poczekam aż zmądrzejesz …

3 polubienia

a mnie brakuje na forum na ptrzykład Napoleona… :wink:

4 polubienia

A mnie jakiegoś Marsjanina :slight_smile:

3 polubienia

Naprawdę wyobrażasz sobie, że ja cię traktuję jako kogoś mądrzejszego od harmonijnych robaków, @benasek?

Od kogoś potrzebującego pomocy psychiatrycznej nie oczekuję czegoś takiego …

2 polubienia

Nie dostrzegasz, @Szczery_do_BULU, że jesteś dużo poniżej harmonijnych robaków?

Czy ktoś uciszy wreszcie tego trolla?

1 polubienie

Nie możesz być pewny tego, jaki filmik wytworzy ci własny umysł tuż przed zawaleniem świata. Kto wie? może ostatnią migawką, kadrem będzie akurat pytamy ?

3 polubienia

@benasek
Piekny i bardzo trafny cytat!!!
Glupota jest wrzeszcaca a glupcy ZAWSZE przekonani ze zawsze maja racje
Ktos tez powiedzial:
Prawdziwie wielcy ludzie sa skromni!
Einstein i inni naukowcy mieli zwyczaj uzywac zdan z takim poczatkiem jak:
Moim zdaniem…
Wedlug mnie…
Mysle ze…
etc

1 polubienie

Najłatwiej, @ata-ata, jest dołączyć do szczekających w tłumie, ale przeciwstawić się szczekającej sforze, to trzeba mieć charakter.

1 polubienie

@harmonik
To prawda. Dlaczego jednak nie zauwazasz ze ja i @Bingola cenimy cie za twoja milosc do przyrody za zdjecia a ja za badzo ciekawa i pozyteczna muzyke - a ty nas obrazasz

1 polubienie

Wg mnie, to tylko ślepy by nie zauważył, że najpierw wy mnie gremialnie obrażacie, bo to najłatwiej przyłączyć się do większości i z tłumu ujadać i obszczekiwać. Ja preferuję inne podejście, czyli odgłupiać, przeciwstawiać się szujowatości, judzeniu.

@harmonik
Jezeli ktos sie z toba nie zgadza to nie jest obrazanie

1 polubienie

Ja to rozumiem tak, że skoro w Polsce jest równość wobec prawa, czyli jeśli religie mają prawo głosić rzeczy niezgodne z nauką, to czemu nie zwykli ludzie?

2 polubienia

Jeśli umiesz czytać, to przeczytaj obrażające mnie wpisy benaska w tym pytaniu, a ty go poparłaś. A on to stale czyni, choć nic mu nie zrobiłem, ani tobie.

A zakładasz, że nauka jest mądra i ma rację?

zmiana tytulu pytania i jego tresci w trakcie to zdaje sie Twoja specjalnosc? pytania nie usuwam, ale zamykam.