To moje pytanie powinno być usunięte, bo już spełniło swoją rolę

Ten mój wpis też do usunięcia, jak i cały temat.

1 polubienie

Kapitalizm nie jest dobrym systemem, ale jak dotąd nie wymyślono lepszego.

1 polubienie

Wspomnę Cię gdy zamieszkasz w HMP które zostanie zniszczone przez rodzacy się drugi księżyc

2 polubienia

A ja mysle ze jednak sie tu ciebie lubi, choc czasami jestes troche za bardzo krytyczny

2 polubienia

Wg mnie, demokratyczno-ekologiczno-efektywny socjalizm non-profit, jest lepszym ustrojem.

Może nie zostanie zniszczone przez sporo wieków., a jak będą zniszczone, to zapewne będzie atrakcyjnie żyć na terenach wewnątrz HMP.

Ja cię lubię. Jesteś stałym elementem tego forum. Czasem tylko odlatujesz.

4 polubienia

Udajesz się do czarnej otchłani refleksji? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Obrazil sie nieco, geniusze bywaja kaprysni :joy::rofl::joy:

4 polubienia

Lubimy Cię jak wrzucisz zdjęcia przedstawicieli DSHNu i zachęcasz do oglądania filmów przyrodniczych. Też często je oglądam i muszę przyznać ci rację że ludzie to jednak patologiczny gatunek, tyle złego narobili harmonijnej przyrodzie .

5 polubień

Dlatego pancerniki, węże i nietoperze postanowiły się zemścić i dały największej gospodarce świata koronawirusa. Broń biologiczna matki natury.

2 polubienia

E tam od razu gady? Zastanawiajace, ze te zarazy prawie zawsze powstaja w duzych skupiskach ludzi i w poblizu duzych, przemyslowych hodowli czy to ptakow, czy trzody? Z AIDS tylko trudno ustalic przyczynę. Bo droge to latwo - podobnie jak z hepatitis C pozyskiwano krew od dawcow bez badania, nie tylko na obecnosc wirusow, byle tanio.

1 polubienie

mi nie będzie brakowało i nie wspomnę Cię gdy ten świat będzie się walił… :upside_down_face:

3 polubienia

Czyli uważasz, że dasz sobie radę sama, i wejdziesz w najkorzystniejsze wejście po życiu… To dobrze

Jak przestaniesz trollować i wykorzystywać fakt, że jest tu niewielka ilość osób a tym samym każda osoba, nawet ta pozbawiona nieco rozumu jest cenna, wtedy zmienię zdanie. Na innym forum dostałbyś bana na 100 lat i najwyżej byś się poryczał, ale przynajmniej byś nie truł.

Jeśli chodzi o mnie, to mam kompletnie dość twoich durnych, powtarzających się prawie każdego dnia zupełnie pozbawionych sensu teorii. Od lat obserwuje twoje pierd…lenie i zastanawiam się czemu tyle czasu poświęcasz na ubliżanie ludziom i głupotę. Nie bierzesz w ogóle pod uwagę faktu, że się bardzo mylisz.
W moim “rankingu” dokopałeś się do dna …

3 polubienia

Jest, ale dla partii :joy::joy:

Za dużo mądrych książek przeczytałem, i zbyt logicznie sobie całą ludzką wiedzę ułożyłem w spójny, logiczny światopogląd, abym się mylił w czymkolwiek istotnym. Dałem to pytanie, bo liczę się z tym, że dobiega czas mojego udzielania się w tym serwisie.

1 polubienie

kkk

6 polubień

ups, to miała być odpowiedź na to:

2 polubienia

Nie wiem, czy większość użytkowników podzieliłaby Twoje zdanie, że jestem zarozumiały i brak mi pokory i skromności, nawet jak mam więcej racji światopoglądowych, niż cała ludzka nauka. Czyż Taki JEZUS nie miał głosić, aby ludzie przypatrzyli się ptakom fruwającym, co nie orzą i nie sieją, także kwiatkom łąkowym, które nie przędą i nie tkają, a są strojniejsze od ludzkich królów? Widać od razu, że ja i JEZUS głosimy te same poglądy, nie traktując ludzi zbyt wysoko, choć wszystkich doceniamy.