To może coś o ciuszkach? Quiz

Ja standardowo 10/10
Więc kujoństwo zaczyna sie od 11 :wink:

3 polubienia

9/10 a zle jedynie to ostatnie.Nie slyszalem o tym…Mitenki na wyczucie :innocent:

2 polubienia

To ostatnie wydaje mi sie byc regionalizmem. Bo znalam to pos inna nazwa, taka bardziej turecką.

Z założenia założę, że nigdy nic z tych rzeczy nie założę.

.chcesz się założyć ?

1 polubienie

Żadnych rewelacji, wszystkie słowa mi znane z wyjątkiem ostatniego, ale tu się domyśliłem. Nie przypuszczałem że dożyję czasów kiedy słowo palto będzie się zaliczało do mało znanych.
10/10.

4 polubienia

No niestety teraz malo kto to nosi.

1 polubienie

Odmiane sportowych mitenek? Rower, samochod, kijki?

1 polubienie

No to standardowo: 10! :joy:

3 polubienia

9/10
Mitenki mnie wykiwały, reszta prościzna.

2 polubienia

10|10 Mada, a ja bez trudu w kilka sekund komplet. Kurna, zdziwiony jestem, że już tych słów się nie używa. Ja je słyszałem na co dzień, mając siostrę , żonę, mamę… et cetera…, do bólu i do znudzenia kobiety wokół powtarzały te wyrazy w różnych odmianach… :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Wszystko dobrze z wyjatkiem getrów, które mnie zmyliły, Ja nosiłem takie ze stopami do gry w piłkę. Wiec zaliczam to sobie.

2 polubienia

Palto to faktycznie zaskoczenie w tym quizie, ale ciekawe jak internauci poradziliby sobie z takimi dziwolągami jak: szmizjerka, podomka, bonżurka czy pumpy

2 polubienia

Noszą, noszą ale nie wiedzą co. image

2 polubienia

Mitenki? Sprzedawczynie na straganach w zimowych warunkach. Skrzypistę widziałem grającego zimą na ulicy. Również mandolinistę w przejściu podziemnym.

2 polubienia

internauci to moze niekoniecznie, ale ja tak :wink:
a leotardy? tutu inaczej nazywane paczka?

ja tam nosze paletko wiatrem podszyte jak mawialam moja babcia.

2 polubienia

Mnie jeszcze zdziwiły w tym towarzystwie teksasy.
Twoje słówka też nie są mi obce a co powiesz na koafiury i tiurniury?
Ale blezer, bermudy, szwedka, szlafmyca, kamasze też pewnie już zjadła historia.

3 polubienia

Czyli nosisz jesionkę.

2 polubienia

tak.
na normalne palto tu za cieplo nawet zima.

2 polubienia

Ja bym zrobił, ale jak znam życie to spier,lę ten quiz i obniżę Wam średnią a w tej chwili jest całkiem zacna …

3 polubienia