To pilota da się zaprogramować zdalnie?

Leci z nami pilot?

3 polubienia

Rząd, jak zwykle, nie pomyślał że istnieje prosty, tani, 100% skuteczny, i ekologiczny jednocześnie sposób uchronienia się przed taką ingerencją… :wink:

3 polubienia

Dobrali się do sejmu senatu prokuratury próbują sądów brzuchów ciążowych to czemu i nie dobrać się jeszcze do pilotów od telewizora?

5 polubień

Ktoś ogląda jeszcze TVP regionalną?
To się samo programuje w ustawieniach tv.

2 polubienia

Owszem da się wymusić by po skanowaniu listy programów domyślnie regionalny był pod 3. Ale jak on sobie to wyobraża u tych którzy odbierają więcej niż jedną tv regionalną? I zawsze można zmienić kolejność programów. A jak pan Kurski będzie mnie wku… to usunę wszystko z tvp z listy kanałów i stracą możliwość brania udziału w loterii “co oglądać”

5 polubień

W telewizji naziemnej jest system, który narzuca numery kanałów, ale można jest go mieć wyłączony.

Z artykułu wynika, że ma chodzić o kablówki i satatelitę, ale z tego artykułu wynika, iż narzucanie numerów będzie trudne prawnie.

Ciekawostka: w CANAL+ nawet główne kanały TVP są dopiero na nastych numerach:
TVP1 - 11
TVP2 - 12
TVP3 - 88 (powtarza się po setce, ale nie pamiętam numeru)
:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To, ze nadawcy (satelita czy kablowka) układają sobie listy kanalow to od lat.
Zawsze po pierwszej instalacji w rozsadnym telewizorze masz mozliwosc ustawienia listy ulubionych i żadnym Kurskim nic do tego.
Moj pilot i moj telewizor. :wink:

2 polubienia

Od kiedy satelita nadaje program regionalny?

2 polubienia

Region Europa, ale to by się szefowi kurwizji nie podobało. Chyba, ze studio nadawcze w Moskwie.

2 polubienia

Jam właśnie doczytał. Większą istotą tej sprawy jest, że kablówki i satelita emitują tylko warszawski oddział, a tymczasem pan Kurski by chciał, żeby nadawane były wszystkie oddziały regionalne.

Moja mama w kablowce ma lokalna łódzką stację. Ale ma wykupiony najwiekszy pakiet.
Natomiast czy ją ludzie oglądają? Z tego co wiem jest coraz mniej chętnych i czy jest w podstawowym? Tego nie wiem

2 polubienia

Pewne programy są obowiązkowe w kablówce. Kablówki i platformy satelitarne mają obowiązek udostępnić niektóre z programów dostępnych w dvbt

1 polubienie

jak to jest w Polsce to ja sie do konca nie orientuje - cos dwadziescia kanalow cyfrowki naziemnej nam bezplatnie i niekodowane - teszte moge dokupic pojedynczo lub w pakiecie - to ostatnie - zwiazanym najczesciej z dostawca internetu.
mama ma Orange.

1 polubienie

Z tego, co się orientuję, na satelicie Hot Bird 13 jest tylko TVP3 Warszawa. Ewentualnie na innych satelitach mogą być emitowane pozostałe oddziały regionalne jako dosył do kablówek i nadajników naziemnych.

Kolego ja satelitą nie żyję. Przydatna jako narzędzie
Jestem zwolenniczką Muska
A cyfrówka tyle co awaryjne 122 i w razie czego obrona cywilna jak sieć padnie. Diabli wiedzą co tkwi w tych polprzwodnikach?
Jestem lemoniadą i w sensie Lema tez futurologii

2 polubienia