To prawda czy fejk?

News ma grubo ponad 6 lat. Gratuluję refleksu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

O BOŻE!!! :scream: :scream: :scream:

To takie wykopaliska - nic nie dzieje sie nagle - nawet strefy wolne od LGBT nie powstaja przypadkowo - ziarno musi trafic na odpowiednio przygotowany grunt.

Przypadkowo nie sprawdziłaś, co wykopałaś, czy nieprzypadkowo nie podałaś daty tego wykopaliska?

Daty sa przy artykulach, zreszta @efka ja przytoczyla.
A co go memu w pytaniu?
Nie zastanawialam sie nad wiekiem wykopaliska, ze to az tak stare.
Zaczelam przegladac dowcipy o Krasniku i sie przyplatalo.

1 polubienie

Jakie artykuły?
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcie z drogą to fotomontaż.
Choćby po tym, że linie boczne są namalowane na żwirze.
Poza tym pasy maluje się po ukończeniu nawierzchni na długości całego odcinka.
Zanim zaleje sie asfaltem kopie sie doły, zasypuje odpowiednim materiałem utwardza i tak kilka razy a dopiero na koniec zalewa kilka razy asfaltem.
Np przy kładzeniu chodników i kostki robi się już trochę inaczej dlatego jak tam parkujecie przekonani, że to parking a nie chodnik to robią się tam dziury i jak pada deszcz to kałuże, o powstanie których po wdepnięciu posądzacie władze miasta chociaż k o o r f a sami żeśta je zrobili.
No ale ja wiem, że jak sie s p i e r d o l i na emigracje to potem trzeba sie motywować do pozostania tam np szyderą z sytuacji polski i polaków

No ale co was to obchodzi?
Jak już na emigracji zniszczycie wszystko co jest do zniszczenia to wrócicie do polski akurat żeby zacząc r o s p i e r d a l a ć to co zdążono po was naprawić

Masz rację, tak, jak napisałeś, robi się drogę. Wszędzie poza Kraśnikiem.

A, że jest to fotomontaż, to każdy to wie.

2 polubienia

No nie każdy. To forum publiczne a wy to nie to samo co każdy.
Ktoś to czyta i sobie mysli : “Chyba lepiej nie podawać ręki nikomu z kraśnika bo mnie też wyśmieją albo zrobią o mnie fotomontaż szeroko dyskutowany na jeszcze k o o r f a szerszym gremium plenarnym lub planie gremialnym”

“z”, Kolego, “z”…

1 polubienie

jak bym nie musiał bulić na naprawe chodników to by mnie było stać na logopede.
Jak ci sie nie podoba “S” to możesz mi opłacić wizytę

Ale weź może się zajmij ortografią języka, którym się posługujesz tam gdzie wyjechałaś

Mówisz zapewne dobrze, przez “s” (może nawet wiesz dlaczego?) A logopeda nie służy w poprawianiu ortografii

No to czego sie czepiasz?
Zadnej psiej kupy, na której mogłabyś usiąść nie było w drodze do pracy?

W przeciwieństwie do Ciebie nie wszyscy mają zwyczaj siadania na psich kupach :stuck_out_tongue: :joy:

1 polubienie

Za to macie zwyczaj przyswajania sobie propagandy emitowanej w krajach do których was wywiało i zapobiegawczego wyśmiewania własnych rodaków żeby was czasem ktoś nie posądził o jakieś pokrewieństwo

JA?
Ja nie jestem polakiem. A skąd.
Ja się tylko tam urodziłam, wykształciłam, wychowałam a na koniec uciekłam od pary zboczeńców podających się za moich rodziców

Tak naprawdę jestem vikingiem z tela vivia

Czy wiesz co to jest ortografia?

Większość emigrantów pochodzących z nacji posiadających jakąś tożsamość kulturową zachowuje ją bez względu na miejsce pobytu.
Ale nie wy. Wy jak wyjedziecie do Tunezji to będziecie wielbłady udawać