To prawda czy fejk?

bo ja juz zaczynam sie zastanawiac czy Wachock nie zacznie Krasnikowi zazdroscic?

3 polubienia

Sprawdziłam. Prawda.

1 polubienie

Kra┼Ťnik to stan umys┼éu

1 polubienie

:open_mouth:

1 polubienie
  • 2014-04-24 21:35:20

12 drewnianych figur powstaje nad Zalewem Kra┼Ťnickim. Wszystkie b─Öd─ů przedstawia─ç Jana Paw┼éa II.

Zwr├│─ç uwag─Ö na dat─Ö :wink:

2 polubienia

3 polubienia

uczciwie mowiac data mi nic nie mowi
jedyne co znalazlam to jest to data smierci Tadeusza Rozewicza,

1 polubienie

Uczciwe m├│wi─ůc, Kra┼Ťnik i W─ůchock niewiele mi m├│wi :wink:
Wiem, ┼╝e s─ů obiektem kpin, nic wi─Öcej

To jest wprawdzie bulwersuj─ůce normalnego cz┼éowieka ale przecie┼╝ to tylko taki nasz kraj w pigu┼éce. Tak jak w naszej Polsce do w┼éadzy i kasy dorwa┼éa si─Ö bezwzgl─Ödna banda, tak i w Kra┼Ťniku sitwa o sprecyzowanych cho─ç dziwacznych pogl─ůdach dyktuje swoje prawa bo jest przy w┼éadzy.
Nic tak niespotykanego aby uwa┼╝a─ç ┼╝e ┼Ťwiat stan─ů┼é na g┼éowie.
Chocia┼╝ stan─ů┼é.

2 polubienia

Wachock to byl etatowy od lat, ale zostal wyrugowany przez Krasnik-
kazdy kraj ma taka swoja wykpiwana miejscowosc . W Hiszpanii jest to przesliczna andaluzyjska miejscowosc z historia siegajaca jeszcze czasow fenickich - Lepe
jako ze posluguja sie tam dialektem bedacym zlepkiem portugalskiego i arabskiego z nalecialosciami hiszpanskimi jest bardzo wdziecznym obiektem do zartowania - zwlaszcza w nieprzetlumaczalnych grach slow.
obecnie ÔÇťstolica truskawekÔÇŁ - z tej okolicy pochodzi wiekszosc truskawek na eksport.
image

2 polubienia

Moja bratowa jest z kieleckiego, du┼╝o mi opowiada┼éa o tym W─ůchocku.
W moich stronach drwiny z Marklowic.

Dobranoc.

1 polubienie

To fejk ale w lozy szyderc├│w priorytetem jest szydzenie jako czynnik wzmacniajacy i tak juz glebokie wi─Özi uczuciowe miedzy szydzacymi a nie gloszenie prawdy.
Szydercy dziel─ů si─Ö na kilka grup ze wzgledu na motywy ale co ja wam bede mowil jak jestescie zorganizowani. Za darmo wam sprzatac nie mam zamiaru

Loza szydercow to gorzej niz ruska mafia.
A po tamtych na ogol nie ma czego sprzatac :joy:
Ale poreczny zestaw moge Ci zadedykowac

Jak sie wezme za sprzatanie to raczej nie z takim arsenałem.
Jestem leniwy i nie lubie sprzatac wiec czesto podejrzewa sie mnie o to, ze nie umiem.

A teraz ide spac zanim przekrocze limit post├│w.
Nie zegnam si─Ö bo to nie ta okazja

Amunicja tez sluzeÔÇŽ
:joy:
image

:open_mouth:

U nas z całej prowincji Newfoundland :wink:

Eee, w to ju┼╝ nie uwierz─ÖÔÇŽ

Kobieto slabej wiary

2 polubienia