To prawda czy fejk?


bo ja juz zaczynam sie zastanawiac czy Wachock nie zacznie Krasnikowi zazdroscic?

3 polubienia

Sprawdziłam. Prawda.

1 polubienie

Kraśnik to stan umysłu

1 polubienie

:open_mouth:

1 polubienie
  • 2014-04-24 21:35:20

12 drewnianych figur powstaje nad Zalewem Kraśnickim. Wszystkie będą przedstawiać Jana Pawła II.

Zwróć uwagę na datę :wink:

2 polubienia

3 polubienia

uczciwie mowiac data mi nic nie mowi
jedyne co znalazlam to jest to data smierci Tadeusza Rozewicza,

1 polubienie

Uczciwe mówiąc, Kraśnik i Wąchock niewiele mi mówi :wink:
Wiem, że są obiektem kpin, nic więcej

To jest wprawdzie bulwersujące normalnego człowieka ale przecież to tylko taki nasz kraj w pigułce. Tak jak w naszej Polsce do władzy i kasy dorwała się bezwzględna banda, tak i w Kraśniku sitwa o sprecyzowanych choć dziwacznych poglądach dyktuje swoje prawa bo jest przy władzy.
Nic tak niespotykanego aby uważać że świat stanął na głowie.
Chociaż stanął.

2 polubienia

Wachock to byl etatowy od lat, ale zostal wyrugowany przez Krasnik-
kazdy kraj ma taka swoja wykpiwana miejscowosc . W Hiszpanii jest to przesliczna andaluzyjska miejscowosc z historia siegajaca jeszcze czasow fenickich - Lepe
jako ze posluguja sie tam dialektem bedacym zlepkiem portugalskiego i arabskiego z nalecialosciami hiszpanskimi jest bardzo wdziecznym obiektem do zartowania - zwlaszcza w nieprzetlumaczalnych grach slow.
obecnie “stolica truskawek” - z tej okolicy pochodzi wiekszosc truskawek na eksport.
image

2 polubienia

Moja bratowa jest z kieleckiego, dużo mi opowiadała o tym Wąchocku.
W moich stronach drwiny z Marklowic.

Dobranoc.

1 polubienie

To fejk ale w lozy szyderców priorytetem jest szydzenie jako czynnik wzmacniajacy i tak juz glebokie więzi uczuciowe miedzy szydzacymi a nie gloszenie prawdy.
Szydercy dzielą się na kilka grup ze wzgledu na motywy ale co ja wam bede mowil jak jestescie zorganizowani. Za darmo wam sprzatac nie mam zamiaru

Loza szydercow to gorzej niz ruska mafia.
A po tamtych na ogol nie ma czego sprzatac :joy:
Ale poreczny zestaw moge Ci zadedykowac

Jak sie wezme za sprzatanie to raczej nie z takim arsenałem.
Jestem leniwy i nie lubie sprzatac wiec czesto podejrzewa sie mnie o to, ze nie umiem.

A teraz ide spac zanim przekrocze limit postów.
Nie zegnam się bo to nie ta okazja

Amunicja tez sluze…
:joy:
image

:open_mouth:

U nas z całej prowincji Newfoundland :wink:

Eee, w to już nie uwierzę…

Kobieto slabej wiary

2 polubienia