To się dzieje naprawdę 😔

Mu się pojęcia poyebały :thinking:

1 polubienie

Czy można zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy przez internet? Myślałem nad obywatelskim projektem ustawy, że każda osoba w Polsce nazywająca się Kaja Godek, musi zmienić imię i nazwisko np, na Dysfunkcja Mentalna i nie wolno jej opuszczać mieszkania, chyba, że do lekarza. Ciekawe, czy sejm też y skierował tai projekt do prac w komisji???

Bohatersko dojechalam do drugiej minuty wystapienia. Dalej na mnie nie licz.

Grzech zaniechania, ten osobnik to kolejny przyklad, ze jednak powinno sie stosowac antykoncepcje

1 polubienie

Myślę, że ten wypłosz sam nie wszystko wiedział, co czytał, bo to mu ktoś inny napisał.
A całe przemówienie jest wręcz podręcznikowym przykładem manipulacji faktami. Podręcznikowo prymitywnej. A retoryka, całkowice z PRL. Typowo gomułkowska. Szkoda, że mnie tam nie było, bo wystąpił bym po nim i zdanie, po zdaniu tych wypocin, rozbiłbym je. Sądzę jednak, że w internetach zrobią to.

4 polubienia

Oby. Ale niestety jest duza grupa ludzi, dla ktorych bo pan w TVPiS powiedział to wyrocznia i żadne internety tego nie zmienią. Moj domowy moherek pod tym wzgledem nieprzemakalny. Opozycja to sami Niemcy, Zydzi, pedaly i wrogowie narodu, UE to siedlisko zmij, zaleja nas migranci (jakby to był problem tylko Polski?) A jak zadasz choc jedno w miarę logiczne pytanie chocby dlaczego nie skorzystaja z pomocy Frontexu, czy slyszala o czyms takims jak trojpodzial wladzy i kto podpisał traktat zjednoczeniowy ? to piana na pysku.

3 polubienia

I dlatego nie mam telewizora.

2 polubienia