To uważacie nadal, że nie ma na kogo głosowac w wyborach?

:rofl:

1 polubienie

Znam Maxa bardzo dobrze.Kiedys czytalem go z wypiekami na twarzy:))Jego i mlodego Tyrmanda…
Kapitalnie zachowal sie gdy parodiowal go mlody Stuhr…
I pewnie w Ameryce bralbym go pod uwage…
Tutaj to bez znaczenia.
Od czasu upadku UPR i zdziwaczenia Korwina,nie mam na kogo glosowac.Czyli od jakichs 15-17 lat…
Lubie faceta o nazwisku Kowal,7-8 lat temu,wiazalem nadzieje z Glińskim i chyba nigdy sie tak nie zawiodłem…Niewyobrazalne by profesura tak potaniała :rage:
Na dzisiaj najblizej mi,uwaga…Do Kosiniaka-Kamysza z Kukizem…
W Poslce oczywiscie nie robi sie w mediach nic innego,tylko drwi.Ja wole czytac.
Kukiz zawsze mi pasowal ze swoja niechecia do politykow jako spolecznych chwastów:)
Natomiast facet z PSL jest pierwszym politykiem z tej partii,ktory w ogóle mi zaimponowal i jedynym na ktorego zwrocilem uwage w ostatnich,circa 5-6 latach…
Tyle ze u nas nie glosuje sie na ludzi…

5 polubień

No nie…
To chyba jestes rzeczywiscie poatologicznie nieharmoniczny, przeciez mamy tutaj zbawce narosu a moze nawet swiata
No przeciez piojawil sie juz ON
Proponuje zatem jeszcze raz: glosujcie na jedynego nie-wiadomonacyjnego, niepatologicznego choc szujowatego (z powodu diablow podskornych!) naszego kandydata!!!
Tak mi dopomoz swietlisty Ozyrysie!!!
Dixi

3 polubienia

Wybaczcie mi moi mili nagły przypływ szczerości, ale poza @collins02, wszystkie wypowiedzi są naprawdę żałosne. Nie mówcie mi, że po to wracałem z urlopu, żeby takie nie wiadomo co czytać?
Praktycznie nikt z wypowiadających nie zadał sobie trudu, by choć pobieżnie zapoznać się z poglądami nowego tworu politycznego, ale każdy ma już wyrobioną opinię w temacie, bez najmniejszego merytorycznego uzasadnienia, co komu pasuje, a co nie. To mniej więcej poziom przedszkolaka, który widząc nową potrawę, od razu jest na nie. Dziwne to jest co najmniej, zważywszy że prawdopodobnie macie już trochę więcej lat.

5 polubień

Ciesze sie ze ktoś czyta…
A mialbym prawo miec tego po dziurki w nosie bo siedzialem w mediach ponad 11 lat…

2 polubienia

Za pozwoleniem, ale ja dość dokładnie zapoznałem się z poglądami pana Kolonko.
Nigdy nie wypowiadam się w tematach, których nie znam.

1 polubienie

Wybacz. W takim razie ja niedokładnie się zapoznałem, że Ty dokładnie się zapoznałeś. Jak widzisz na przykładzie powyższego, lepiej nigdy nie mówić nigdy. :wink:

2 polubienia

Ja tam wiem na kogo będę głosować.

Nie mam co wybaczać. Prawdę mówiąc, to nic tu nie komentowałem. Ja tak bardziej, ogólnie.

co do pana Kolonko akurat jest to osoba ktora wywiera na mnie takie dzialanie jak opisalam i to nie ze wzgledu na wyglad.
bo pozory czesto myla.

1 polubienie

Czyli co? Nieświeży oddech ma? Czy jeszcze coś innego?

To ja bede carem Rosji @okonek.
Zjednoczymy sily i nikt nam nie podskoczy)))

2 polubienia

Czyli nie zagłosuję. Nara.

Wlasnie trafilem na takie slowa.
,Bledy lekarzy,lerza na cmantarzach.
A bledy nauczycieli,zasiadaja w parlamentach’’
To by sie zgadzalo.!,
Kolonko na prezydenta.

3 polubienia

Napisze ktoś prostym językiem w 2-3 zdaniach jaki program ma max kolanko?

2 polubienia

Mam dla zainteresowanych:
“W programie partii znalazły się m.in. kwestie dotyczące sądownictwa (powinna być wybierana w wyborach powszechnych), zmian podatkowych (zrównanie kwoty wolnej od podatku dla wszystkich), reparacji wojennych (w formie pomocy wojskowej dla państw wschodniej flanki NATO, ze szczególnym uwzględnieniem Polski), przeprowadzenia referendum w sprawie posiadania broni, ograniczenia liczby posłów czy wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych”.

Ruch nazywa się #R Revolution.

No OK ale co z edukacją, UE, polityką społeczną, służbą zdrowia ja się pytam?

1 polubienie

Ale to już było… Kukiz plus Korwin. I co po nich zostało? Ledwie wspomnienia…

1 polubienie

Właśnie. Antysystem.
Ale nie jest najgorzej. Nie zgodze się absolutnie z dostępem do broni i reparacjami. Nie wiem jak widzi w szczegółach sądownictwo.

1 polubienie

O matko!!!

Pewnie tak, że każdego sędziego wybiera cały naród. Już widze frekwencje w tych wyborach: 15%!
A dlaczego proboszczów wierni nie moga wybierać? Teraz to jest patologia - księża wybieraja księży bez żadnej kontroli. To dopiero kasta!

1 polubienie