Trochę wody dla ochlody? Quiz

Kolejny z wykopalisk quizme.

Zeby ta Osiecka mniej pisala? A tak 11/12.
Reszta łatwa.
Ale na upały to jednak :tropical_drink:

4 polubienia

11/12
nie znam aktora z pytania 7. W ogóle nie znam i nie rozpoznaję aktorów oprócz kilkunastu najbardziej znanych.

2 polubienia

Ten akurat to takich bardzo nieznanych nie nalezy.
Na razie nie bede podpowiadac filmografii. Ale moim zdaniem jeden z tych co nawet najglupszy scenariusz poratuje.

1 polubienie

12/12. Mały pikuś.

3 polubienia

Tak zdecydowanie maly pikus
12/12

3 polubienia

10/12, niby wiedziałem ino ten paluch w przykurczu cisnął obok, ale to tak na szybko, pytania faktycznie łatwe, gorzej z motoryką stawu i ścięgien. Jest dobrze

3 polubienia

12/12 i jedynie filozof grecki mnie zatrzymal na chwilę…Sam nie wiem ale odczuwam coś na kształt zażenowania gdy w wieku 60 lat,rozwiązuje quizy na poziomie 7-8 klasy :roll_eyes:

2 polubienia

Coś trudniejszego poproszę. Spacerek jak dla mnie :slight_smile:

2 polubienia

Oni tam wtedy wszyscy filozofowali… :grinning:

2 polubienia

Ale kujon… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Moze dlatego, ze zastanawiasz sie czy aby wiecej nie zapomniałeś niż inni powinni się nauczyc? :wink:

1 polubienie

Widac dieta skladajaca sie z koziego sera, oliwek i slodkiego wina filizofowaniu sprzyja. :rofl:

1 polubienie

Akurat sporo o tym ostatnio czytałem.Niestety,jesli w ogóle mnie to bierze to myśli pózniejsze [Edmund Burke].Jesli mialbym cos z tego zapamietywać to najpierw Szekspir a potem dluuugo nic.Natomiast robienie wielkiego halo ze złotych myśli że"czas płynie"i temu podobnych,trąca mi bardziej smętnym doopkiem Coelho i po prostu,nie trafia na podatny grunt :innocent:
Tutaj wybieralem z 2 i wyszło nawet bez wątpliwości.

2 polubienia

9/12 i czuje pełne zadowolenie .

2 polubienia