Trochę zmian

Witam, jest trochę zmian w wyglądzie, które mogą nie wyświetlać się poprawnie, dopóki nie odświeżycie wyglądu strony (z reguły na komputerze z Windows CTL+R, na MACu Command+R), na mobilnych urządzeniach najprościej zamknąć aplikację i otworzyć ponownie

5 polubień

Na razie u mnie wszystko się wyświetla, ale dzięki!

1 polubienie

Fajnie ze jest podgląd tresci opisu bo jak juz pisalem wczesniej, po niektorych tematach trudno sie domyślić o co chodzi.

2 polubienia

Kurcze na telefonie jest teraz trochę bałagan.

@Bingola
Tez mnie to cieszy

1 polubienie

Masz kategorie i masz miejsce na wstepniaka ktorego i tak przeczytasz.A Ty z uporem maniaka nie odrozniasz tresci od tytulu.

Jakos nic mi sie w oczy nie rzucilo a wszystko dziala u mnie bez zarzutu.Czego dotycza te zmiany?

1 polubienie

A teraz? (odśwież)

Lepiej :slight_smile:

1 polubienie

Od tygodnia, czyli od czasu jak moj bank “ulepszyl” swoja strone internetowa to chyba zadna zmiana mnie nie wystraszy :nerd_face:

4 polubienia

Czy coś jeszcze się zmieniło oprócz widoczności opisu pytania?

U mnie wszystko ładnie działa w Pytamy, nieraz problemy po mojej stronie na łączu w sieci, opóźniają wejście na pytamy tyle że nie mam wpływu na to

Na komputerze są jeszcze ikony wklejonych obrazków (Jeżeli są w temacie) i lajka za pytanie można dać bez otwierania tematu

@okonek
Od czasu jak niemiecki O2 zostal kupiony przez hiszpanska Telefonica - telefon stale sie zacina lub wylacza, a funkce poprzednie ma skasowane. Oni to nazywaja RACJONALIZACJA
A reklamacja jest niemozliwa bo cie lacza po kolei z jakimis oddzialami a jak juz dostaniesz polaczenie to ta osoba nie ma pojecia i znow od pooczatku polaczenie i niekompetentne osoby…
:weary:

1 polubienie

Ja z Telefonica to nie chce miec nic wspolnego od dwudziestu lat. Wczesniej byli niestety monopolista.

1 polubienie