Trump idzie na "mesjasza"?

Aczkolwiek to tylko Hulk

Fajny ten Hulk byl jak pokazy robił dla naiwnych.

2 polubienia

Kolego @Rodriguez Hulk byl gwiazdą .

Amerykanski sen? przodkowie Trumpa osiedlili sie nie do końca legalnie .
Ameryka jest na skraju wojny. Domowej.

1 polubienie

Być może zagrożenie światowym konfliktem nie zostanie wywołane od wschodu. Jeśli Trampek zacznie pobierać haracze za ochronę, tudzież przyjdą mu do głowy jakieś inne “pomysłowe” wizje (choćby u siebie w hameryce).

1 polubienie

Trump tak się wczoraj chwalił że aż mnie mdliło jak czytałem to co mówił.
Oto zbawca świata którego wszyscy się boją i który zakończy wojny. Jezu.
Wojnę na Ukrainie pewnie zakończy ale nie dlatego że Putin się go boi tylko dlatego że dostanie wschodnią Ukrainę. A jak się Ukraina nie będzie zgadzać to zostanie odcięta od wsparcia USA. Wtedy Putin dostanie Ukrainę w całości.

2 polubienia

Bez przesady. Połowę tego co mówi Trump jak nie więcej się nie zrealizuje

Tak samo jak z płotem na granicy z Meksykiem

Trump jest megalomanem. Hitlerowi trzeba bylo ponad 20 lat zanim sam sobie w leb nie strzelil wyreczajac chetnych.
A tu mamy cos co podobno jest cudem i opieką boska? No to ile to potrwa? Bo bycie mesjaszem to zajecie ryzykowne.

3 polubienia

Dwie mumie, za każdą dwie potężnie wpływowe grupy walczące o swoje interesy przeciwne wzajemnie. Jeżeli ktoś wierzy, iż Trump jest taki niezależny, ja mu nie bronię, ale to jest wiara w pozory.

3 polubienia

:frowning::smiley_cat::innocent:

1 polubienie

No.:frowning:

Wyreżyserowane gesty Trumpa, jego megalomańskie i narcystyczne miny i przekonanie o własnej wielkości niezmiennie mnie rozbawiają. Czasem nawet irytują. :grin:

2 polubienia

Przyjąłem kulę za demokrację
:joy: Normalny człowiek by się wstydził to powiedzieć a ten jeszcze ma fanklub. :frowning:

1 polubienie

Uważasz, że powinni walczyć do ostatniego Ukraińca? Aż tak ich nienawidzisz? Nie przesadzasz czasem?