Trzeba ufać?

Może jednak uda nam się pokonać Francję? Sędziować ma Jezus. Trzeba ufać?

2 polubienia

On nie tylko Jesús, ale i Noel, czyli Mikołaj, moze święty?

1 polubienie

Sądząc po stylu naszych piłkarzy, to lepiej gdyby to była Maria, która już w wiekach oniegdysiejszych otuliła płaszczem niebieskiem Częstochowę, gdy Szwed wraży otoczył miasto.
I ta obrona stała się tradycją piłkarstwa naszego… :joy: :rofl:

4 polubienia

W tym przypadku faktycznie Jezu ufam Tobie. Błagam, żadnych karnych z kapelusza. I bez tego mamy multum problemów, a Wojtek już swoje wybronił.

3 polubienia

Co racja to racja…W studiu BBC śmiali sie z tego na zmiane z okrzykami,this is unbelievable!
Do licha,po to jest var by takich jaj nie robić!

3 polubienia

O Matko Boska!

2 polubienia

Zdaje się będzie mecz w niebie… :innocent:

2 polubienia

Jezus, jak wiadomo jest z Częstochowy, wiec mamy fory!

2 polubienia

Będą żółte kartki dla ateistów?

1 polubienie

Nie, taka powojenna flaszka z czerwoną kartką

3 polubienia

To musi być dziś dużo warte

1 polubienie

Nie wiem
Fotka jest z allegro, ale nawet nie zwrocilam uwagi ile chcieli za flaszki (puste zresztą).

1 polubienie

Edit. Sprzedane, 25 zeta.

1 polubienie

No,prawie miałeś racje… :confused:

1 polubienie

ale w dużej mierze to jego interwencją zawdzięczamy awans do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. >>>korekta to się chyba robi nawet automatycznie w wordzie

1 polubienie

Moja wizja sięgała tylko regulaminowego czasu gry :wink: Dobrze, że zdarzyło sie więcej, bo żałowałbym, że nic nie postawiłem :joy:
A na serio wyglądało to dziś o niebo lepiej niż z Argentyną. Okazuje się, że można. Z taką Francją trudno byłoby ugrać więcej.

2 polubienia

Kilka korekt w składzie i wybronienie pierwszej polowy,daloby do myślenia Francuzom.Najlepszy mecz Polski ale to jednak zdecydowanie za mało.Przecietnie grająca Francja,zdobywa bramki z wielka łatwością.My całkowicie odwrotnie…
Nic te mistrzostwa nam nie dały…Wciąż uważam ze mamy ok. 15-16 graczy na topowym poziomie w Europie ale nie mamy drużyny narodowej.
Kolejni selekcjonerzy nie tylko nie maja koncepcji gry ale nawet wizji składu.Dokladne przeciwieństwo Kazimierza Górskiego.

2 polubienia

Ale widzisz co się dzieje, kiedy dasz w polu karnym trochę wolnej przestrzeni Mbappe. W zasadzie wybiera sobie narożnik w który strzela i sam rozstrzyga mecz. I te przyspieszenia. Cudo. Przyszłość dla niego.
Podobał się u nas dzisiaj Mathew Cash. Czyścił ile się dało. Kawał obrońcy. Z mistrzostw zadowolony moze też być Bereszyński. No ale skoro przez większość mistrzostw się broniliśmy, to prym wiedli obrońcy i bramkarz.

3 polubienia

Korzystać z obecności najlepszych,mozna i trzeba.Ale nim zaczniemy się porównywać do Mbappe,minie jeszcze kawał czasu.
Mnie najbardziej zaimponowała Japonia.Jak nikt inny, pokazali ze rankingi i tytuły nie powinny robić wrażenia na tych co grają.Tylko trzeba biegać i chcieć!

3 polubienia