Tutejsza modka znów na potęgę usuwa moje tematy

I co z taką wredotą zrobić?

Polubić. Trzeba szanować to co robi. W końcu pilnuje tu porządku.
Ty jako harmonik uśmiechnij się i pomyśl, może ona ma rację?

1 polubienie

To nie mógłbym zamieścić tu niczego istotnego, a same banialuki.Mogę zrozumieć, że najciemniejsze siły tego świata zalecają jej, aby szczególnie mnie nie pozwalała na ujawnianie mega oszustw i mega zbrodniczości ludzi rzekomej, a zmyślonej pandemii COVID-19.

I własnie banialuki umieszczasz.

W zabiegach o korzystne zmiany na Ziemi, godzę się na zamieszczanie tematów, za które zostanę zbanowany.

To ty byles moderatorem na początku nowego pytamy?

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekła :wink::smiley:

Pamiętam że on… Ale jakoś się zmienił… No ale czas i zarazy zmieniają ludzi xd

1 polubienie

Zaraza akurat do tego nic nie ma…
No, moze troche dziczejemy przez to zachowywanie dystansu spolecznego i zamykanie przestrzeni publicznej. Ale to w realu.

1 polubienie

Utopić nie utopisz bo to ryba. Złapać też ciężko bo ma kota w znaczku i zawsze spadnie na 4 łapy. Proponuję zmianę forum albo założenie własnej grupy na FB - eko-sekty z domieszką socjalizmu.

1 polubienie

Myślisz, że to tak łatwo taką pandemię zmyślić … Wcale nie jest łatwo. Potem 3/4 świata o tym przekonać. Trzeba być w tym mistrzem! Jak myślisz, kto to mógł zrobić? :shushing_face:

1 polubienie

Nie tak trudno, gdy od wieku trenowali podatność ludzi na ogłupianie. Kilku gości z większą kasą łatwo zrobi amalgamat ludziom z mózgu. Wystarczy wziąć pod uwagę, w jakie bezmyślne religie ludzie miliardami wierzą.

Z religiami to bym się w sporej części zgodził. Wykorzystują odwieczną cechę ludzi jaką jest dawanie nadziei.
Przypomnę tylko, że i Ty ją tu chcesz dać …

2 polubienia

Wiesz jakie są przyczyny zatrucia ołowiem? Stare rury, chemikalia np farby, ciekawość ponad miarę.

1 polubienie

To ostatnie to najciezsza postac olowicy bywa :wink:

Ale ze co? I dlatego się zmieniłes?

Cos mi sie wydaje kolego @GumowaKaczka, ze @anon18020312 zaczyna uzywac gróźb karalnych? (art. 190 kk) :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Że jak? ja tylko powiedziałem co ołowicę powoduje :innocent:

1 polubienie

A co ty gumikroku masz na myśli?

Teraz bardziej przypominasz to całe wzajemnie adorujące się towarzystwo XD

1 polubienie