TVN24 online

Gdyby kogoś interesowało, to jest promocja na tvn24.pl - TVN24 / TVN24Bis / TVN24Go1 i TVN24Go2 (te dwie ostatnie to raczej dopiero będą) do oglądania online w jakości 4k za 100 PLN za cały rok.

I się sprzedałeś. Z niezależnego właściciela forum, stałeś się lokajem niemieckiego imperializmu ;p

5 polubień

No to jeszcze dołożę, że HBO wychodzi taniej ciągnąc z Polski (i można oglądać z dźwiękiem oryginalnym), niż z ciągnąc z Hameryki :rofl:

2 polubienia

Toto jest lewacka TV :wink:
Kiedyś ich lubiłem ale ostatnio skupiają się na krytyce władzy a nie faktach. Mało tam info zza granicy.

3 polubienia

Płacę tylko za Netflixa ( bo jest tam mój ukochany BoJack Horesmam i inni) i za HBO Go (Gra o tron , Opowieści podręcznej).
Mi styka .

3 polubienia

TVN24Bis to biznes i międzynarodowe. Ale je tak naprawdę nie chciałem dyskutować o tym, tylko zrobiłem wrzutkę dla zainteresowanych. To jakieś 25% poprzedniej ceny (kosztowało 89PLN / kwartał)

Dlaczego niemieckiego @anon86894402? TVN to stacja amerykańska – nasi sojusznicy!

3 polubienia

Dlatego niemieckiego :wink:

1 polubienie

Podziękuję, nie chcę mieć nic wspólnego z TVNem w żadnej postaci.

To tak jak ja z kurwizją, no pacz :rofl::rofl::rofl:

Dokładnie tak samo.

Jak chodzi o HBO, to ogarnęłam ostatnio, że większość ludzi (w tym mnie) podczas oglądania tego (słabego) ostatniego sezonu GoT omijał bardzo dobry serial o Czarnobylu, który też niedawno sobie zawitał na HBO. Tak jakby ktoś był zainteresowany. Atmosfera wgniata w fotel (więc baardzo nie polecam oglądać w złym nastroju), wykonanie super, historycznie, wiadomo, pewnie słabo, ale to serial fabularny, nie dokument.

Akurat Chernobyl obejrzałem, w poniedziałek był ostatni odcinek. Za to nigdy nie widziałem ani jednego odcinka GoT.
Pierwszy odcinek Chernobyl’a był słaby, ale cały serial świetny. Pokazuje człowieczeństwo, jak również to, do czego doprowadza arogancja władzy.

1 polubienie

Nie oglądam tv od kilku lat.

Mam w pakiecie TV również online

Correct me if I’m wrong ale chyba zmieniłeś ostatnio zdanie? :wink:

Odnośnie czego? :thinking:

Teraz to już nie pamietam :innocent:

Kiedyś trzeba było płacić tylko za oglądanie, natomiast słuchanie było za darmo. A teraz prawdopodobnie nie.

1 polubienie