TVP pod Kurskim, to ogromne marnotrawstwo możliwości tego społecznego medium

na bezmyślne teleturnieje i ogłupiające seriale tureckie?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Oczywiscie ze tak! Posiada ta stacja potencjal ze wzglwdu na zasięg, miewa tez wartościowe programy - zelasza dokumenty przyrodnicze. Calkiem sympatyczne filmy. Ostatnio - rekonstrukche cyfrowe starych seriali. Swietne są! Rozrywka to juz nie bardzo - za micno promowane tylko 1 rodzsj muzyki jakby “ideowo slusznej” blee… Boje sie otworzyc lodowkę by nie wyskoczyl jakis Martyniuk…
Programy "informacyjne"przemilcze bo to po prostu sama propaganda na bardzo niskim poziomie. Az obrzydliwe.
Uwazam ze Kurski systemowo niszczy tekewuzję, ale jak sie nie ogarnia ( a raczej tak bedzie) to spowoduje odwrocenia sie spoleczenstwa od.
Czasem zastanawiam sie czy jest tak glupi czy tak sprytny i robi to celowo

3 polubienia

Tuba propagandowa

2 polubienia

A jaką miałbyś ramówkę w H-TV?

1 polubienie

Obawiam sie, ze ludzie od takiej TV sie nie odwroca.
Kiedys przeprowadzono badania i najwieksze powodzenie mialy kanaly nadające latajace po ekranie kolorowe plamy nazywane sitcomami i telenowalami i papke informacyjna w postaci reklam.

No wlaśnie…
Choć mnie stracili. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zawartość programową obu głównych kanałów nadawałbym w 3-ech blokach powtarzanych przez całą dobę, aby każdy mógł sobie je obejrzeć w pasujących mu godzinach, i aby każdy miał dostęp do tych samych treści, bo tylko tak można zintegrować społeczeństwo. Zawartość tych bloków powinna być zróżnicowana.

Ale o tę zawartość mi właśnie chodzi!

1 polubienie

Samych dokumentalnych filmów przyrodniczych dałbym ze 2x więcej, niż obecnie. Do tego programy geograficzne z Polski i zagranicy. Do tego programy edukacyjne, jak nauka głównych języków obcych, nadawanych przez dziesięciolecia w 3 tempach: wolnym, średnim i szybkim. Do tego szereg innych programów, także sportowych.