Tyle mówi się o "tolerancji", a....

Proszę o spokój

Są dostępne. Ja nie potrafie ich znaleźć ale kiedy moja pani wróci wyśle ci dowody .

1 polubienie

Tak masz racje,wirudy ewoluuja i szczeoinke podana oiec lat temu,mozesz s9bie wszczepicwiesz gdzie.
Mowisz slabe jednostki,sa eliminowane przez nature,masz racje
Wiec szczeoienia przeczy prawom natury,nie bylem szczepiony i nie chorowslem,na zafna chorobe zakazna,podobjie moj syn,jak i kilku znanych ki os9biscie,ktorzy nie byli szczeoueni.
A znamtez mase osob szczepionych,ktore zapadaly na takie choroby.
Wiec jak to jest,chyba tych szczrpionych natura by chciala wyelminowac
No i pokaz mi ulotke od szczepionki

Raport (jeden z setek tysięcy) masz pod artykułem:

Po angielsku.

I kolejny:
PL

Raportow statystycznych mzna znalezc tysiace.nie ma problemu.
Tez pewnie by mnie ujeli w tym raporcie,jako,ze nie chorowalem.
NIe w tym rzecz,nie ma zadnych badan naukowych,ze na zmniejszenie zacuorowalnosci,wplyw kialy szczepuenia.
Epidekie/pandemie pojawialy sie i znikaly samoistnie,rowniez te w sredniowieczu.
Leczyc,nie szkodzic.,przrprowadzac badajia na tolerancje szczepien.
A niestety,jak narazie,nie robi sie nic w tym temacie.byle odfajkowac szczepienie,a ze ktores dziecko,przy tej okazji sie ZABIJE,to nie moje przeciez.
Bsdsmia przed szczepieniem moze uratowac wiele istmien,zrrowych osobnikow,ale po co nie?

W średniowieczu leczono się modlitwami a nie medycyną. Kiepski przykład.
A są badania przeczące skuteczności szczepionek? NIE i nie będzie. Nie można się posługiwać pojedynczymi przykładami nietolerancji.

Ciekawe co powiesz,gdy Twoje zdrowe dziecko,nzgle stanie die roskinka,lub umrze?
Nie wiem,czym lecxono sie w sredniowieczu,ale napewmo wiem,ze epidemie jak nagle sie pojweialy,tak nagle znikaly.
A szcxepionek nikomu nie podawano.
Najlepiej wiec chorych odstrzelic,czy szczepiony,czy nie,wtedy bedzie ok.
Jezeli o mnie chodzi,chcesz szczep sie,vpaj,chlej gorzale,twoje xrrowie,twoj wybor,ale dlaczego chcesz mnie zmusic,bym sie zaszczepil,nie choruje,nie jestem nosicielem zadej choroby
DLACZEGO CHCESZ MNIE ZABIC?
Dlaczego chcesz zabic tysiace dzieci?
No tak,mnie nic sie nie stalo,mam w dupie,czy inni przezyja.swietne motto prawda?
,ozesz mi wierzyc,ze pomimo iz zglaszalem mozliwosc nieyoleranvji,przez syna szczepionek,a ktos by go zaszczepil,w wyniku czego by zmarl,nie reczyl bym za siebie.

To bardzo mało prawdopodobne leoś.
Problemem takich jak ty jest to że nie pamiętają jak wygląda przewlekła choroba zakaźna. Nie pamiętają dzięki szczepionkom.
Ja cię do niczego nie zmuszam. Zmusza cię państwo które musi dbać o kondycję ogółu i bardzo dobrze.
Szczepionki to poza tym profilaktyka a nie leczenie objawowe. Łatwiej ugasić iskrę niż wielki pożar.

1 polubienie

Jak wam się chce znowu pisać na temat szczepień jak i tak każdy ma swoją rację…i twoja nie jest lepsza od jego… Po prostu ty masz łatwiej bo idziesz na łatwiznę za masa ludzi… Ale ale nie chce znowu brać w tym udziału :rofl:

Leoś, niektórzy umierają po ukąszeniu pszczoły. Inni po zjedzeniu orzeszka. Silna alergia. Czy to znaczy że mamy wybić pożyteczne pszczoły i zakazać produkcji orzeszków?

1 polubienie

Skoro nakladaja obowiazek szczepien,niech naloaa obowiazek badan,przed ich podamiem.
Nie na aasadzie mnie mic nie bylo,to jemu tez nie powinno.
No ale badajie to ok 80-100-pln,/dziecko.
Po co tracic kase.lepiej niech pare tysiecy umrse.
Nietolerancja szczepien to ok 3os/10 000
Teraz podziel przez te 10 000 cala populacje i wynik pomnoz przez 3.
To oficjalne dane

1 polubienie

2 miliony wyszło XD

Nie podawali by tego bez badan i testów. Nie mogą jednak przewidzieć pojedynczych przypadków reakcji krzyżowych i nietolerancji.

Wiec duze miasto wymiera,bo nie sprawdzono.czy moga wziac szcsepionke.
A gdyby tak,nie robiono prob uczuleniowych,i dla 8nnych lekow?
Idziesz do lekarza z grupa,wychodzisz nogami do przodu.
Ciekawe,czy tez hy mowili,to dla dobra ogolu.
Na dodatek eek w tym,ze mneszczepiony nikomu nie zagraza,tylko sobie.

1 polubienie

Nie szczep siebie i dzieciaków. Najwyżej wyślesz ich do prywatnych przedszkoli gdzie będą sie wzajemnie zarażać i umierać. Siłą nikt cię nie zmusi.
Tylko potem nie leć do publicznego szpitala na leczenie.

Do prywatnych szkol,i przedszkoli
A miby dlaczego,place podatki,jak inni.
Daj mi 100%gwarancji,ze dziecku, nic nie bedzie,to je zaszczepue.
Caly czss pisze o tym,ze vhca na sile szczepic,nie docieraja do nich zadne argumenty.
Ja nikomu nie odradzam sie szcxepic,jego sprawa.
Chce tulko by zmuszajac mnie do szczepuenia,zagwarantowano ji maksimum bezpieczenstwa,
Tak wiele,zrobic badanie?

Podatki płacisz ale nie masz prawa narażać innych. Twarde prawo ale prawo.
Pewne sa tylko śmierć i właśnie podatki.

Za głupotę trzeba zapłacić. Ciesz się że tylko opłatę za prywatną edukacje.

W jaki sposob zdrowy czlowiek moze narazac innych.
A szczepiony chory juz nie zagraza?

Niezaszczepiony jest bardziej podatny na ataki wirusów.
Wiesz ile dzieci umarło na pneumokoki?