Tyle mówi się o "tolerancji", a....

… Tych, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci pozamykalibyscie w izolatkach. Nie i gdzie ta Wasza wolność i tolerancja???

1 polubienie

To się nazywa troska o dziecko. Nie chcesz nie szczep, a później nie płacz kiedy cząstka Ciebie śmiertelnie zachoruje.

2 polubienia

1:0

Bo nie można tolerować masowej epidemii. Głupoty się nie toleruje.

2 polubienia

To samo mogę mówić o pedalach

Pedały nie zarażają.

2 polubienia

A skąd pewność, że ludzie bez szczepienia zagrażaja innym?
Pedały demoralizuja społeczeństwo

Pedały jedynie pajacują na marszach. Kto nie chce tego nie musi tego oglądać.
Nie myl nauki tolerancji z demoralizacją. Demoralizacją zajmuje się kościół. Wyrywa ludziom mózgi jakby były chwastami. Masz być głupi, robić dzieci i dawać na tace.
A szczepionki? Tysiące badań, testów i atestów. Dzięki nim ludzkość trzyma się w kupie. Nazywa się to postępem cywilizacyjnym.

2 polubienia

Nie musi oglądać, ale musi tolerować, bo inaczej to faszysta i zło wcielone. Zrozum, że z ludzi robi się idiotów, wmawia się im jak dzieciom co dobre, a co złe. Żyjemy w państwie opiekunczo niewolniczym.
Tysiące lat życia cywilizacji i szczepionki nie były potrzebne, a masowe choroby brały się z braku higieny i życiu w skrajnie złych warunkach

Pier*sz głupoty.
Nim wymyślono szczepionki ludzkość była dziesiątkowana przez choroby zakaźne.
A jak ci nie pasuje system to wyjedź na bezludną wyspę. Tam stworzysz własne prawo. Zasiedlisz ziemię. A kiedy będzie was wielu to bez systemu i zasad się nie obejdzie. Tak to działa. Nie ma rozwiniętego państwa bez sociala. To tylko kwestia jego formy. Społeczeństwo bez prawa oznacza chaos i anarchię.

2 polubienia

Widzę, że przez te lewackie poglądy we łbie się poprzewracalo. Chcesz być bydleciem hodowlany, proszę bardzo

A moje dziecko chciano na sile zaszczepic,a po badaniavh wyszlo,ze by nie przezyl szczepienia.
Wtedy by wszyscy rece umyli.

1 polubienie

Nie zapomnij się oddać, gdy gej zacznie Cię całować, bo inaczej będziesz faszysta :slight_smile:

1 polubienie

Nie mamy wyjścia. Tkwisz w tym samym gównie co ja i pozostałe 38 mln ludzi w tym kraju. Przestrzegamy tego samego prawa. Za chwile pierwszy wyciągniesz łapę po becikowe i 500+

Pokaz mi wyniki badan naukowych,ze to szczepienie pomogly,a nie poziom higieny,odzywienie
Tylko prosze,nie statystyki,a potwierdzone badania.

1 polubienie

Nie mówimy teraz o socjalu, tylko o rzekomej tolerancji

Higiena swoją drogą a wirusy swoją. Nie wszystkie choroby zabije mydło :wink:
Ty serio z tymi dokumentami? Życia by mi nie starczyło na wypisywanie statystyk, prac naukowych, testów itp.

1 polubienie

Tolerancja to szerokie pojęcie. Nie ograniczaj go do LGBT. Chodzi o akceptowanie inności. Kolor skóry, orientacja, narodowość, wyznanie. Polaczki mają z tym problem.

2 polubienia

Na ten temat nie znajdziesz zadnych badan naukowych,bo poprostu ich nikt nie robil,tylko statystykami mydla oczy.
Nie chodzi o mydlo,a higiene zycia,przechowywania zywnosci,pochodzenie zywnosci,sposob jej przyzadzania.
No i glowny powod odzywienie ludzi.
Kto chce niech sie szczepi nawet przeciw lupiezowi.jego sprawa.
A zycia by Ci zabraklo,by znalezc wyniki badan,ze to szczeoienia zlikwidoaaly choroby.

To nie takie proste. Wirusy ewoluują. Postęp rodzi nowe jednostki chorobowe. Podobnie jest z bakteriami. Dziś ludzie chorują z innych powodów niż np. w średniowieczu. Przemysł, smog, pestycydy, ołów. Medycyna się z tym ściga.

Musisz zrozumieć chłopie jedną rzeczy - słabe jednostki nie moga przekreślać korzyści dla setek tysięcy.
Każdy nawet słaby lek w swej ulotce zawiera ostrzeżenia przed uczuleniem. Zawiera też sporą zazwyczaj listę możliwych działań niepożądanych. Tyle że one występują u jednostek. To nieuniknione.

1 polubienie