Tylko krowa nie zmienia podladow?

Jeśli nie im to komu. :grin: Żaden pieniądz piechotą nie chodzi. I każdy głosik się liczy.
Ze swoich nie dają. Łatwiej im.

No i każdy glos się liczy, nawet fanow Kukiza

Jeśli jeszcze ktoś pamięta, że on śpiewał.

Kto za PiS ten ma. Bądź za PiS. Czego nie rozumiesz?

Nie tylko za PiS. Ale rownie bezczelnie to bylo za komuny.
Potem choc udawali, ze nie kradną.

Zmiana poglądów to jedno a byc jsk chorągiewka dla doraźnej korzysci drugie

Eee to oni tak po 4 miliony lecą: Witek leżał za ponad 4 w 2,5roku, “całuj mnie” dostał ponad 4 …a Ty nauczycielu siej na ugorze i uważaj, bo Ci mogą wlać jeśli urazisz patologię :scream:

Problem nie rylko w patologii, ale rowniez w sposobie tlumaczenia rej “rozrzutnosci” . Bo nam sie należy i do tego przecież to dla dobra ludzkości.
No cóż bez Witek plebs, przepraszam, pierwszy sort, by słowa reasumpcja nie poznał.

Zespół Piersi się do niego nie przyznaje. Wokal Maryna był po dragach

Możliwe że z PiS nie wejdzie w koalicję bo mu wyborcy odchodzą