Tylko krowa nie zmienia poglądów?

Dość ciekawie się porobiło. Chyba rządzący i prezydent zaczynają zdawać sobie sprawę, że przy obecnie niekontrolowanej już inflacji są mizerne szanse na przedłużenie władzy obecnego układu i zaczyna się granie na własny rachunek. Chociaż … od razu przeszło mi przez myśl, że równie dobrze może to być nawet i ustawka, by przykryć “nicnierobienie” w perspektywie nadchodzącej recesji gospodarczej w naszym kraju. Być może przez to veto chcą coś jeszcze ugrać za pośrednictwem Dudy u amerykanów lub w UE? Czort ich wie? Czas pokaże.

1 polubienie

Patrzac na to z wersi kibic? To sa szacy wielowymiarowe. Liczy sie gospodarka - ekonomie napedza jednak konsumpcja i pelny brzuszek
Bo z pustym zle sie mysli
A z drugiej strony masz zaslepienie, ze nie pekniesz z przejedzenia.
Bo sie należy?

Obawiam się, że ani spokojnie, ani na narty. Coś zaczyna się dziać. Mam swoje domysły, ale się wstrzymam na krótki czas z ujawnieniem ich.

Rownowaga zostala naruszona.

1 polubienie

Poglądy to najpierw trzeba mieć.
Duda miewał takie odruchy ale jesli tak zdecydowanie protestuje to znaczy ze nie spodziewa sie połajanki.
Jesli tuż przed Świętami Kaczyński twierdził ze"nie ma nic do TVN" to kto wie czy dla Dudy nie jest to furtka do przyzwoitości.
Poza tym…To idzie do"ponownego rozpatrzenia".Kto wie o jaką kosmetykę chodzi?Kto wie jak daleko ma sięgać mydlenie oczu?
Trzeba pamietać ze wszystko co pis robi,robi z myślą o swoim elektoracie a nie z myślą o narodzie czy nie daj Boże,o prawie.
Może mają jakieś"podziemne" wyniki badań z których wynika ze likwidowanie tv nie do każdego przemawia?
Ale nie szukajmy dziury w całym.Dobrze sie stało,cokolwiek to oznacza.

2 polubienia

Tak, ale ja bym to ujął, że decyzja Dudy jest skutkiem naruszenia tej równowagi, bo w PiSie buja od dawna. Sami się tak rozbujali. Żona Morawieckiego nie bez przyczyny wyprzedaje majątek nieruchomy, którego się " dorobili".

3 polubienia

Co wyspe na Karaibach rodzinka kupi?

Żeby tylko przed Obajtkiem zdążyli… :crazy_face:

1 polubienie

Co do Karaibow to fachowcem jest nasz ojciec zalozyciel. Wybral Kanadę :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

Bardzo dobrze.
Ma dużego plusa za tę decyzję.

Jarek jak KO wejdzie w koalicję z Hołownią ja głosuję na PIS. To większe świry od PIS A co do Dudy. Pisałem już w nocy po uchwale dostał jasny sygnał z USA.

Stary ale to widać jak na dłoni. PIS znów ma zamiar się wycofać jak już robi się nie fajnie. Latem mogą być wybory.

Czego ty od nich chcesz. Każdy z nas może taką działkę od kościoła kupić za 10% wartości. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To nie jest majątek kościoła więc tanio nie będzie.

Ja stawiam na wybory wielkanocne, zanim szynka zdrozeje , a podpalka pod destylat? Przednówek zawsze byl ciężki do przetrwania

1 polubienie

Może i na Wielkanoc. Ale raczej do wielkanocy jeszcze nakradną.

1 polubienie

Bastylia to raczej nie bedzie.
Pytanie?
Jak dlugie sa łapy Putina. Ja juz wolę Chińczyków

1 polubienie

Putin już nie jest ten sam co 10 lat temu. Ma swoje problemy. Poparcie mu spadło poniżej 90% :rofl:

A małopolska kurator Nowak bardzo przeżywa ta decyzję, “Tylko mi Polski żal” - obwieściła w mediach społecznościowych.

1 polubienie

Rosja to Rosja na ile ten kraj jest wyeksploatowany?
Supertajne lamane przez strefe 51 z sosem ze swiezo wycisnietegi UFO

1 polubienie