Tymczasem w jednym ze sklepów ze wszystkim i niczym

Bo ci ludzie na górze nie kumają w ekologię. Dla nich ekologia jest wówczas gdy można zarobić… a ostatnia szopka z zamykaniem kopalni tego dowodzi.

1 polubienie

@anon86894402 Fajnie gdyby ktoś wymyślił ekologię, na której można zarobić - bardzo na to liczę.

1 polubienie

już wymyślili - płatne reklamówki… opłaca się produkować i kupować… wszyscy szczęśliwi

1 polubienie

Juz nie placz, z moich obserwacji tutaj wynika, ze wprowadzenie platnych reklamowek i niektore sklepy maja bezplatne torby z papieru z recyklingu - takie bez uszu, cos w stylu tego jakie widuje sie w amerykanskich filmach, znacznie zredukowalo zuzycie jednorazowek, co wiecej wielu ludzi te plasttikowe, mocniejsze uzywa wielokrornie. To dziala, ale nic na sile.
Tak samo? Wozki zakupowe? - w Polsce uznawane nieomalze za sprzet dla niepelnosprawnych tu jest normalnym srodkiem transportu zakupow. Ile to reklamowek zastapi? I przy tym nie nanataszczysz sie jak glupi, bo to ma koleczka, a w srodkach komunikacji zbiorowej za bagaz nie jest uwazane, doplacac nie trzeba.

1 polubienie

O tak,z pewnoscią :rofl:

Takie sklepowe wózki zakupowe, metalowe, neutralne dla środowiska - proszę bardzo:
obraz obraz
Ale na takie plastykowe koszmarki nie mogę patrzeć.
Znowu tyle plastyku którego nigdy, a na pewno nie za naszego życie, nie uda się rozłożyć na składniki bezpieczne dla człowieka, środowiska.

3 polubienia

Ja mialam na mysli nie sklepowe a takie


Czesto maja jeszcze kieszen izotermiczna.
A widzialam juz takie z potrojnymi kolkami pozwalajace na bezproblemowe wciagniecie po schodach
image

3 polubienia

Tak trochę podejrzewałem ale skorzystałem z okazji aby wypowiedzieć moją opinię o tych okropnych kupach plastyku na kółkach. image
Do Twoich wózków nic nie mam, u nas także występują w sporych ilościach.

W koncu ludzue sie do wygody przyzwyczajaja :blush:

2 polubienia

A tych plastikowych sklepowych nie lubie ze wzgledow higienicznych - szybko sie rysuja i potem nawet jak umyte to mam wrazenie, ze lepia sie od brudu.

2 polubienia