tymczasem..

…tuż obok.

.gaszą światło, zwijają asfalt.

6 polubień

Moj temat przekręcaniu skrótów na samej górze, ech łza się w oku kręci.

2 polubienia

Nie było mnie wtedy jeszcze na pytamy.pl

.więc przekrętów nie robiłem.

O co chodziło w tych przekrętach skrótów?

Wstawialo się jakiś popularny skrót a następna osobą musiała to rozwinąć inaczej i podać następny do zabawy. I tak w kółko, trwało to prawie dwa lata.
Np. USA - Ubojnia Saren Afrykańskich

4 polubienia

Jedno pytanie 2000 odpowiedzi? Jasne… nie uwierze

Nie wierzysz? To zobacz to pytanie:)
https://pytamy.pl/kat,6,title,ile-kasy-na-pomoc-dzieciom-s-w-stanie-uzbiera-pytoludki,pytanie.html

1 polubienie

Widać wtedy pytamy to taka dzisiejsza kafeteria xd

Nie, w żaden sposób nie przypominało kafeterii, był większy porządek i bardziej przejrzyście.

3 polubienia

I ludzie inteligentniejsi.

3 polubienia

Oczywiście, tego w ogóle nie można porównywać z żadnym forum.
Mieliśmy wielkie szczęście trafić na tak wyjątkowych ludzi.

2 polubienia

Na Interii też byli bardzo inteligentni ludzie, niektórzy ponad przeciętnie, nadal tam zaglądają, dacie wiarę?
Myślę, że na kafeterii też są, tylko ich nie widać. Zresztą kafeteria istnieje od wielu lat, byłam tam w 2003 roku wyglądała inaczej i wiele wspaniałych ludzi tam poznałam, a z niektórymi mam kontakt do dziś. I myślę, że nadal jest tam wielu inteligentnych i ciekawych ludzi, a pytamkowie trochę zadzierają nosa sądząc, że są tak wyjatkowi. Serio.

6 polubień

Na Interii nie byłem nigdy, ale nie mam powodów, by Tobie nie wierzyć. Na kaffe… parę lat temu zaglądnąłem kilka razy i nie było tam nic, coby mnie zachęciło.

1 polubienie

Ja przez pewien okres czasu śledziłam forum Interii i zgadzam się z Tobą, że byli tam inteligentni ludzie, ale ich nie znałam.

2 polubienia

Teraz się pochowali bo zalew trolli wypłoszył wszystkich. Naprawdę dyskusje były na takim poziomie, że szeroko otwierałam oczy, a na początku nawet wstydziłam się zabrać głos. Oczywiście było wielu rozrywkowiczów i nawet trolli, jak wszędzie. Dlatego naprawdę jak w jakieś forum się nie wsiąknie, nie pobędzie tam conajmniej z 3 miesiące, to nie można oceniać. Bo g… zawsze na wierzch wypływa i najbardziej jest widoczne, bo jest najbardziej głośne, bo nas najbardziej razi. Jednak w tym wszystkim często są bardzo wartościowi ludzie. Jak wszędzie.

4 polubienia

Co to w ogóle jest, jakaś reklama @ZiraaeL?

Nie wiem @Antykwa, czy śledziłeś wydarzenia sprzed miesiąca. Gdzieś w połowie maja kilku użytkowników forum dostało prywatną wiadomość od WP, że z dniem 01.06.2019r. zawieszona zostanie działalność serwisu.
Mój wpis, jak widzisz, opatrzony jest datą 31.05.2019. Jest więc swoistym pożegnaniem z tamtym forum. Podczas gdy tu w nowym miejscu zaczęły pojawiać się dowcipy, dyskusje i kłótnie, tam w tym dniu ktoś gasił światło.

.i zwijał asfalt.

P.S. Po 01.06 pytamy.pl nieoczekiwanie działało dalej, ale chyba każdy już wie, że 25.06 światło zostanie zgaszone.

1 polubienie
2 polubienia

No. Ten kawałek też miałem zamiar opublikować w tym temacie, ale wtedy nie można jeszcze bylo wstawiać klipów video. Wkleiłem tylko grafikę.

.bezmocnie.

2 polubienia

W ostatnich dniach maja dotarła do mnie ta nowina, potem miałem przerwę. Tak więc wiem co się dzieje.
A ja pytam o tę ilustrację ktorą zamieściłeś. Co to i skąd jest?