U szarańcza bojowa

Tym razem poszli na calosc, bo zgarneli caly eksport ukrainskiego zboza i innych płodów rolnych.

2 polubienia

:frowning: Ale chociaż im wyrzutnię Ukraińcy zniszczyli za to niemowlę, które miało 2 dni.

2 polubienia

o!

2 polubienia

Z lepszym skutkiem byloby zmienić prezesa i wpuścić Patrioty z niemiecka zaloga pod ukraińska granicę.
Ruskie rakiety nie sa niezawodne - ograniczyloby to nieco zapedy Putina z nalotami.
Ale?

Pomijajac kwestie, że teza jaka stawia - system na Ukraine jest wzięty z ksiezyca.
Szkolenie obslugi tego sprzetu trwa ok. 2 lat, a wyslanie z obsługą zolnierzy NATO jest wypowiedzeniem wojny onucom.
Pomijajac fakt, ze jest to technologia, ktora nie powinna jak najdluzej wpasc w lapy ruskim. W koncu na rzecz kogo dziala ten mlaskacz?
W UE to on jescze tam cos moze klapac dziobem, ale ja bym sie nie zdziwila, gdyby natowska generalicja potraktowala go w koncu jak karaczana i azotoksem po oczach potraktowala…

2 polubienia

On się powinien dorzucać ile się da do obrony tego napadniętego kraju. Ludzie gadają na tych biednych uciekinierów wojennych a mlaskacz i s-ka charytatywnie forsy nie dają.Szkoda, że strach dopiero im zajrzał w oczy…a zresztą my nic nie wiemy, bo tylko mlaskacz jest bogiem :face_with_raised_eyebrow: Idę spac, bo już się zdenerwowałam nim znowu. :sleeping: :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

Prezes partii decyduje o losie kraju i narodu, zupełnie jak w PRL.

1 polubienie

Gorzej, bo prezydent teoretycznie wybrany bezposrednio jest jego marionetką. Rada Ministrow byla z mianowania partyjnego.
Narod zglupial wybierajac?

PiS został wybrany przez tzw, homosovieticus.

W PRL cały rząd i sejm był marionetkę tow. I sekretarza PZPR, ale w sejmie nie było opozycji. Jakże by mogła być, kiedy przy 99% frekwencji, lud na tak, głosował w liczbie 97%. Tak, jak dziś na Białorusi.
A tow. I sekretarz był marionetką w rękach danego władcy Kremla.
Jak widać, pewne subtelne różnice występują.

Przewiduję, że w razie niekorzystnych wyborów dla PiS, kartofel zarządzi reasumpcję… :crazy_face:

1 polubienie

Podobno zwierzchnikiem sil zbrojnych jest przydent :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

Podobno mamy prezydenta…

1 polubienie

Polska ma cos pecha, jak nie niedouczony elektryk, podatny na choroby egzotyczne, straznik zyrandola, pechowy pasazer a teraz marionetka
Obserwujac tendencję co bedzie dalej?

1 polubienie

Ten podatny na choroby egzotyczne, moim zdaniem, był, póki co, najlepszym prezydentem. Za to elektryk najwyrazistszym. Strażnik żyrandola, fakt, był cieniutki jak bibułka w swej prezydenturze, no, ale pacynka, to już kuriozum prezydenckie.
Ale się uczy, całe życie się uuczyyy… I podejmuje błyskawiczne decyzje jak…, batman… Prawdę mówiąc, to on, według mnie, mentalnie poza batmana nie wyszedł. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja mysle, ze swego czasu jedna z jego nauczycielek okreslila go dobrze. Budyniek taki. Jak się okazalo waniliowy z glutami.

2 polubienia

Mnie to nawet już nie śmieszy. Wydaje mi się, że Ukraińców też nie, ale muszą jakoś dodawać sobie ducha walki :frowning:

1 polubienie

No coz, kroliki są jadalne i biorac pod uwagę onucowe braki w zaopatrzeniu?
Ale czy im się nie pomylilo Boże Narodzenie z Wielkanocą?

2 polubienia

Pewnie o to chodziło, że tamci głodni to będą chcieli upolować jedzenie :frowning:

2 polubienia

Biorac po uwage jak ta wojna wyglada to zwierzeta, nie tylko gospodarskie też są ofiarami.
Te kroliki na przynętę? Glodny to nawet szczura bedzie usilowal zlapac i zjesc.

2 polubienia


to pewnie wina korporacji :wink: Tam same szczury…kiedy oni zrozumieją, że ich tam nikt nie chce… Przyroda się mści. Pupy im wygryzo, kamizelki i choroby przyniosą…

@Nunu szukasz pracy? Zloz papiery i CV do psychiatryka w Łodzi. Jako personel opiekuńczy. Tam ludzi potrzebuja

W razie czego? Po kosztach masz u mnie pokoj z dostepem do kuchni , netu i lazienki :rofl::partying_face::clinking_glasses:

1 polubienie

Sądzę, że wówczas to już będę aplikować na pensjonariusza jak zobaczę, jak się “pomaga” ludziom w takim miejscu. Ale dziękuję :cherry_blossom: :kissing: